• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kmen.Fórum anketa a téma

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Adik13

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
Nešlo by to založit tak že by Ankety a témata mohli zakládat pouze zakladatel zástupce a moderátor?
 

Kubina

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
755
Proč ubírat práva na průzkum ostatním členům?

Ps: máš špatné téma - toto patří do návrhů…
 

Adik13

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
ne ne tema správne :D .... Tak nevím myslím že forum by měl ovladat moderator a vise hraci by mohli jim psat o zalozeni
 

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Odpověď je jednoduchá - momentálně: ne, nešlo. Promiň, ale toto mi přijde postavené na hlavu. Fórum je o tom, aby na něm hráči mohli diskutovat (proto mnohdy diskuzní fórum) a nevidím důvod, proč to omezovat pouze na vedení a moderátory.
 

Adik13

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
jak se podivam do jinych kmenu je tam nepořádek hraci si zalozi milion temat a kdo se pak v tom ma vyznat ? je tam ve všeobecnem založene téma podpory Nick1 Prosim podporu žadam podporu a takových sekci je tam 10 přitom je tam jedna karta podpory. Je uplny nesmisl aby, každy měl možnost davat ankety a fora pak je to cele zaspamovane a kdo to ma pak mazatat a psat každému jednotlivci aby to daval do jednoho fora jako pochop potom to není foro ale, chaos.

U ,ě si to hrači nedovolí ale. jinde jdu tam na foro a koukam 10X stejna sekce podpory upně zbytečných od toho by měl byt aktivní moderator a víš aby, to mohl založit na požádaní.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Od toho má být v kmenu moderátor, aby to pravidelně kontroloval a popřípadě mazal zbytečné témata. I ty máš tady možnost založit si vlastní téma a nemusíš o to žádat moderátory.
 

DeletedUser40852

Guest
Takže když na mě půjdou útoky, tak budu psát moderátovi fóra aby mi založil téma podpor pro mě?? To je dobrý nesmysl, moderátor zrovna nebude na hře a já kvůli tomu přijdu o vesky.
 

Adik13

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
od toho slouží téma podpory.... A jiank bych zjednodušil jak je možnost vyběru poze pro duvěryhodne skryte a klasika dal bych tam možnost volby než to takhle překlikávat je to zdlouhavé a nepřehledné

chápu ale, příspěvky hraču ve smyslu Ahoj, Ahoj všichni Jak se máte? jsou nesmyslné od toho je chat na forum.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Prostě je nesmysl fórum jakkoliv omezovat. Osobně mi překlikávání nikdy nevadilo a nepřišlo mi nepřehledné.
 

Adik13

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
no však jasny , jen jsem myslel že by to bylo rychlejší.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru