• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kmen

Adik13

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
Ahoj když si založím kmen a svět zkončí a pak začne nový je možnost si všechno celý kmen fóra přesunout na ten nový kmen? Aby se nemusel zakládat znovu celý? diky.
 

Debeti

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Ahoj, o ničem takovém nevím. Můžeš si uložit do texťáku v počítači "šablony" na jednotlivá témata či konkrétní vlákna a pak jen ctrl+c, ctrl+v, když si založíš nový kmen. Jasně, není to na jedno kliknutí, ale je to otázka minuty. :)
 

Adik13

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
To ano :) ale proč se to nepřevede automaticky? Víš ze zbytečně se to zakládá znovu právě.
 

Debeti

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
To by mi přišlo asi zvláštní... Představ si, že bys tam přenesl celé fórum. Půlka bb-kódů by nefungovala, protože vesnice by neexistovaly a ty, které by existovaly, by byly od úplně jiných lidí... Navíc by to vypadalo, že někteří hráči byli v kmeni s tebou a přitom jsou celou dobu s nepřáteli, nebo tam třeba nehrají vůbec (v případě, že bys četl předchozí konverzace)... Osobně si myslím, že by to způsobilo víc škody než užitku. Ale třeba se pletu a vyhovovalo by to i dalším lidem. Navíc... Když člověk hraje s nějakou partou, jednak ví, co kde mají psát a hlavně většina konverzací probíhá mimo kmeny... Ať už na Discordu, nebo třeba Messengeru. Fórum je dost neefektivní forma komunikace.
 

Adik13

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
No pokuď má kmen propracovaný systém z tituly a fóra tak je takové složité vše dělat od začátku a bádat kdo už v kmeni byl a kdo je nový takhle to myslím a vše se musí od začátku ve starém kmeni třeba vím kdo nastoupil kdy a co dokázal když je ten kmen uplně nový tak potom člověk neví a musí vše dělat od začátku tak by už mohl pokračovat zašlý kmen no a když někdo nenastoupi tak se nic nestane
 
Nahoru