• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kmenová nabídka kmen E.J.S. - jihozápad

Deleted User - 3921376

Guest
Na posledních světech jsme zažili spoustu podrazů a nekalých praktik, proto jsme se rozhodli vytvořit kmen, který bude spolupracovat, jako tomu bývalo dříve. Proto Vám drazí hráči nabízím možnost podílet se na tvorbě nového kmene na světě 74.

Strategie kmene:
Cílem naší hry bude ovládnutí JIHOZÁPADNÍ STRANY mapy. Abychom to zvládli budeme mít hráče rozděleny do sektorů, každý sektor bude mít jednoho vedoucího sektoru. Vedoucí sektoru se bude zodpovídat veliteli útoků a ten bude dohlížet na plnění cílů.

Defenzivní hra kmene:
Na světě 73 jsem zažil, že DEFF hráči podporovali velké, ovšem nikdo jim nepomáhal, proto na světě 74 zvolíme strategii, že každý hráč bude mít povinný počet DEFF jednotek na podpory, dohlížet na to budou velitelé sektoru. Nestane se tak, že v případě napadení nebude odkud brát podpory.

Pozice v kmeni:
Velitel útoků - má přehled o všech útočných jednotkách v kmenu.
Velitel obrany - má přehled o všech defenzivních jednotkách v kmenu.
Velitel sektoru - má přehled o nejbližších hráčích.
Náborář - zajišťuje nábor hráčů
Diplomat - má přehled o diplomacii

Pokud by měl někdo zájem připojit se na světě 74, tak mi napište. Budu rád za každého aktivního člena, který tu hru bere jako hru a ne jako povinnost. Pokud by měl někdo zájem o nějakou pozici budu rád.

Díky za Vaše reakce
nowes
 

Deleted User - 3921376

Guest
Aktuálně mám potvrzené hráče, kteří mají za sebou vyhrané světy, doplněné nováčky, kteří jsou na kmenech aktivní a touží po funkčním kmenu... S aktuální sestavou se nám může podařit ovládnout kontinent, ovšem rád bych v kmenu viděl i jiné sehrané skupiny, které by nám zjednodušili koordinaci jednotlivých sektorů, neboť by měli spolu něco zažité. :)
 
Nahoru