• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

kmenové ocenění

  • Zakladatel vlákna DeletedUser33660
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Já jsem původně myslel, že by máte na mysli, že by mezi sebou o úspěchy "bojovali" hráči z kmene, ale už rozumím tomu, jak to myslíte. Ovšem stále v tom nápadu vidím trhliny, třeba že by byly hodně zvýhodněny kmeny s větším počte hráčů (minimálně nazačátku hry určitě).

Zkuste mi sem hodit nějakou přesnější podobu vašeho nápadu, třeba také i nějaký screen, jak a kde by v profilu kmene úspěchy byly a také, které všechny úspěchy by tam mohli být. Ještě o tom možná popřemýšlím...
 

DeletedUser33660

Guest
Ocenění bych viděl, že by mohli být tak, jak to máme v profilu jako hráči, tedy pod osobním textem. V kmenu tedy pod popisem kmene.

Úspěchy by mohly být lupič, plenitel, dobytí, klidně i podpory, vůdce, pokořitel opevnění, pánové válek, královrah, vandal, řezník, hrdinská smrt, kupec a krésus. - Ale všechny ve větším měřítku, třeba 40x podle počtu hráčů, kteří určují pořadí kmenů.

Myslím, že by to mohla být další motivace pro kmeny, protože by to přineslo, dle mého názoru, oživení hry a navíc by se vidělo, jak na tom které kmeny jsou a nebylo by určeno pořadí jen podle bodů, ale uvažovalo by se i nad tím, který kmen je kvalitnější podle těch ocenění.

Znevýhodnění by to mělo jen v něčem - například lupič a plenitel, ale v ostatním zase tolik ne. Kvalitnější kmeny, kde je větší procento lepších hráčů by měly zase více dobytí, pán válek, pokořitel opevnění a zkrátka vojenské úspěchy.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Určitě je to nápad, který by měl být minimálně vývojářům představen. Uvidíme, zda k němu však také nebudou spíše skeptičtí...
 

DeletedUser37372

Guest
Tak to já jsem myslel jen denní ocenění (mohli by se přidat i nové, jenom pro kmeny), které by se také spustily po 30 dnech. A přidělal bych milníky, jako jsou u hráčů: Který kmen měl jako první 1.000.000 bodů, porazil třeba 1.000.000 jednotek, dobyl 100vesnic.
 

DeletedUser

Guest
Tak plenitele bych tam moc nedaval, protoze to muze klidne udelat i jeden clovek a "vyrabovat" 50.000+ vesnic za den. Lupic, podpora, reznik, hrdinska smrt by urcite bylo zajimave, to by hodne zvyraznilo kvality kmene, nebot to neni dostupna informace. Potom v dennich uspesich jako je tomu u hrace az na toho rabovace no.

Ale taky je otazka jake odmeny a zda-li vubec nejake by za to byli. Jak psal Kozmicz ze si puvodne myslel, tak by bylo zajimave tohle zkombinovat a pridelit odmenu treba 5 hracum, kteri se nejvice podileli na dennich uspesich, tak jim za odmenu hodit nejakou tu vlajku, ikdyz by to zase zvyhodnovalo ty silne hrace no, ale kdyz chcete tu motivaci :)

Ale urcite by byly super milniky, jako takovy hrdy odznak kmene, kterym by jsme si mohli mastit ego :D A za tyhle kmenove milniky rozeslat nejakou tu odmenu vsem clenum kmene.
 

DeletedUser27267

Guest
Hernajs vždyť já jsem tohle už psal do nápadů před nějakou dobou...topick není a ve hře to taky není co se s tím topickem stalo nemám páru:D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru