• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kmenové schopnosti - Diskuze

DeletedUser42998

Guest
už sme v kmenu dosáhli druhé urovně (2WL) ale po vyhození nekterých členú sme zase na začátku (1WL)
Zajímalo by mne podle jakého klíče se stráci kmen prestiž
 

DeletedUser42998

Guest
upřesním: Stratila se jen prestiž která je spojena s vyhozeným hráčem, anebo i prestiž kterou sem kmenu daroval ?
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Získali jsme již nějaké podněty, že kmeny ztrácí při vyhazovu jiného hráče více prestiže než by měli. Zjišťujeme důvody přes vývojáře hry, jakmile dostaneme vyjádření, určitě vám jej sdělíme.
 

DeletedUser42998

Guest
Múžu někde vidět kolik prestiže sem já daroval kmenu? Je možnost vidě který hráč kolik prestiže daroval kmenu (možná jen lidi z vedení)?
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Tyhle informace bohužel nejsou nikde viditelné. Kmenové vedení pouze vidí informaci, o kolik přijde prestiže v případě, když hráče propustí z kmene. Každopádně informace kdo kolik přispěl kmenu je určitě pro kmen přínosná a věřím, že to bude jedno z vylepšení, kterého se v příštích týdnech dočkáme...
 

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Kmenové schopnosti mi přijdou v aktuální fázi jako nedodělané. Pokud vývojáři chtěli vytvořit něco, podle čeho by si hráči mohli daný kmen vybrat a zhodnotit jak dobře si vedou, šlo to udělat určitě i jinak. Většina hráčů si totiž kmen nevybere jen podle levelu. Navíc mi tam chybí možnost vidět jakou má kmen úroveň, i když nejsem členem kmene.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Předpokládám, že hráči, kteří nejsou člemen kmene, tak neuvidí jeho úroveň. Je to tak záměrně, aby si hráči nevybírali kmeny podle úrovně.
 

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Předpokládám, že hráči, kteří nejsou člemen kmene, tak neuvidí jeho úroveň. Je to tak záměrně, aby si hráči nevybírali kmeny podle úrovně.

Právě, že úroveň není vidět. Neumím si pomoct, nějak mi to do té hry nesedí, ale to je podle mého jen otázka času a vše je o zvyku. Za měsíc si nebudu umět představit hrát bez těchto výhod.
 

DeletedUser42998

Guest
To že není vydět úroveň je podle mne v pořádku.....je to výhoda kmene v útoku a obraně..proč by to mněl nepřítel vědet. A když to bude chtít někdo zveřejni, tak si to zveřejní sám ..a taky to bude nová uloha pro nastrčené špehy :)
 

DeletedUser42998

Guest
já nejsem náborář takže nevidím nic, ale chci tomu rozumět:
náborář vidí správný počet kolik se stratí bodú a když někoho vyhodí tak se tech bodú odpočítá daleko víc
anebo
náborář už vidí nesprávný údaj
(a co ste se dozvědeli od těch programátorú)
 
Nahoru