• Nemáte rádi sníh? Tak si ho vypněte zde:

Kmenové schopnosti

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Kozmicz

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
2.112
tribe_header.png

Vážení hráči,

rádi bychom vám představili novou funkci "Kmenové schopnosti". S touto novou funkcí budete odměněni za to, že se přidáte k nějakému kmenu a setrváte v něm.

Za členství v kmenu budete každý týden získávat
currency.png
Prestiž. Tu můžete následně použít pro posilnění vašich vesnic nebo jednotek, ale také ji můžete darovat svému kmenu pro odemknutí dalších bonusů či na vylepšení těch stávajících.

Doufáme, že se vám naše novinka bude líbit a těšíme se na vaše postřehy a komentáře do diskuzní sekce!

Váš DK Tým

Kmenové schopnosti
Chcete-li získat rychlý přehled infomrací o tom, jak nová funkce funguje, shlédněte naše video.

(Na videu je možné zvolit si české titulky)
Prestiž
Prestiž je nová měna, která je využívána na aktivaci schopností a kterou je možné darovat kmenu na zvýšení jeho úrovně. Prestiž získáte dvěma způsoby. První způsob je ten, že ji obdržíte každý týden jen tím, že setrváte ve svém kmenu. Částka, kterou získáte, je závislá na době, jak dlouho jste členem svému kmene. Dlouhodobí a věrní hráči ve svém kmenu získají každý týden více prestiže, než nově příchozí členové. Prestiž je možné nashromaždit a uložit si na později, avšak berte na vědomí, že při opuštění kmene o prestiž přijdete.

Druhý způsob, jak můžete prestiž získat, je plněním různých úloh. Ta se rozděluje na dvě části - prestiž získaná osobním postupem a prestiž získaná díky průměrnému postupu celého kmene. Průměrný postup se vypočítá podle milníků, splněných jednotlivými členy kmene.
V současné době existuje šest různých kmenových ůloh. Každý kmen dostane každý týden náhodnou úlohu, což znamená, že úlohy budou stejné pro všechny členy kmene, nemusí být však stejné pro jednotlivé kmeny zároveň. Úlohy se liší podle toho, jak dlouho daný hráč na daném světě hraje, takže všeobecné hodnoty pro milníky jsou nižší u nových hráčů.

tribe_quest_01.png


Schopnosti
V současnosti si můžete vybrat ze sedmi schopností, které jsou k dispozici. Každá vám dá unikátní bonus ve hře a může být aktivována výměnou za určitý počet bodů prestiže. Schopnosti se odemykají dosáhnutím určité úrovně kmene a jejich síla se s každou úrovní zvyšuje. Každý člen kmene se může svobodně rozhodnout, jaké schopnosti si za prestiž aktivuje ve svých vesnicích. Schopnosti se aktivují okamžitě a zobrazí se v nabídce na pravé straně. Časovač a okno s postupem vám ukáží, jak dlouho bude tato aktivovaná schopnost platit ve vašich vesnicích. Níže můžete najít přehled schopností, jejich účinků a požadovanou prestiž.


skill1_80px.png

Název: Přátelství
Požadavky: Úroveň kmene 1
Cena: 50
currency.png

Účinek: Je-li schopnost aktivní, přicházející podpora bude cestovat o rychleji. Toto neplatí pro podporu, která je již na cestě.

skill2_80px.png

Název: Rychlé rabování
Požadavky: Úroveň kmene 2
Cena: 70
currency.png

Účinek: Útoky na barbarské vesnice budou rychlejší.
skill3_80px.png

Název: Přesčasy
Požadavky: Úroveň kmene 4
Cena: 100
currency.png

Účinek: Zvýšená produkce dřeva, hlíny a železa.

skill4_80px.png

Název: Technokracie
Požadavky: Úroveň kmene 6
Cena: 100
currency.png

Účinek: Budovy se budou stavět rychleji.

skill5_80px.png

Název: Branná povinnost
Požadavky: Úroveň kmene 8
Cena: 100
currency.png

Účinek: Rekrutace jednotek bude rychlejší.

skill6_80px.png

Název: Předvoj
Požadavky: Úroveň kmene 10
Cena: 140
currency.png

Účinek: Sekerníci, lehká kavalérie a lučištníci na koni budou v útoku silnější.

skill7_80px.png

Název: Královská garda
Požadavky: Úroveň kmene 10
Cena: 140
currency.png

Účinek: Kopiníci, šermíři a lučištníci budou v obraně silnější.

Úroveň kmene
Úroveň kmene určuje, které schopnosti jsou odemnkuté pro jeho členy a také to, jaká je síla těch již odemknutých. Chcete-li zvýšit úroveň kmene, musíte do něj darovat prestiž. Tím zvýšíte jeho body zkušeností (XP) a jakmile naplnít požadované množství, kmen postoupí na vyšší úroveň.

Kmen sice nemůže mít méně XP, než nula, může však určitý počet XP ztratit a to jakmile vyhodí nějakého svého člena. Množství ztracených XP je závislé na tom, jak dlouho byl daný hráč členem kmene a také na tom, jaký je celkový počet členů v kmenu. Jakmile kmen vyhodí nějakého člena a sníží se jeho úroveň, odemknuté schopnosti se zamknou a bude potřeba je odemknout znovu. Pokud hráč odejde z kmene dobrovolně, kmen žádné XP neztratí. Kmen neztratí zároveň ani žádné XP v případě, že vyhodí hráče, který je neaktivní, tedy takového, které se nepřihlásil již řadu dní. Množství ztracených XP za vyhození hráče se zobrazuje v pomocníkovi, takže to určitě dopředu uvidíte.

tribe_lvl16_active.png


Doufáme, že se vám novinka bude líbit a nezapomeňte nám své názory napsat do diskuzní sekce. Rádi si je přečteme!

Váš DK Tým​
 
Naposledy upraveno:

Kozmicz

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
2.112
Vážení hráči,

naši wiki nápovědu jsme doplnili o článek, který vás seznámí blížš s kmenovými úkoly, za které můžete dostávat také ještě další dodatečnou prestiž. Článek naleznete zde:


Sn%C3%ADmek%20obrazovky%202017-06-19%20v%C2%A013.56.26.png
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru