• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kmenový magazín

DeletedUser28334

Guest
Nikdo ho nevihodil, byla to jeho volba, bohužel, je tam víc dobrých lidí a bylo, ale bohužel vedení stojí za nic, tak jak to říká každý, podle nich 8 kmenů lže a oni jsou svatí, mohl bych sakra vyprávět, jen čekám, až se tu vedení ukáže, vím , že sem chodí a čte .), ale zatím nepíše.
Neber to tak že bych je nějak hájil. Přeci jen je to kmen se kterým jsme již dlouho ve válce.:axe Když jsem zaregistroval jak jim řádně pouštíte žilou:great tak jsem si vzpomenul na zdůvodnění ukončení spojka mezi Bandou a V.I.P. Argumentovali právě tím že na ně V.I.P tlačilo aby ukončili spojko se šestkami. Teď jen přihlíží jak jejich spojenci šestky pomalu ale jistě gumujou.
 

DeletedUser

Guest
Banda, slayer,str a další s nimi ukončili taky už DoN, je to pro nás sice nevýhodné, bo na ně stačíme sami, ale chcou taky něco k sobě, válku mají prohranou, je tam už jen 5 aktivních hráčů, kterým denně mizí vesnice, mám info přímo z vnitra, tak vím naprosto přesně dění v kmeni, ale hlavně mezi těmi největšími. Můžou si za to sami svým chováním, snaží se popudit kmeny proti nám, i proti Bandě a ostatním, nijak je nechcou, jen snad V.I.P., ti na ně neůtočí, mají nějakou dohodu.
 

DeletedUser28334

Guest
Banda, slayer,str a další s nimi ukončili taky už DoN, je to pro nás sice nevýhodné, bo na ně stačíme sami, ale chcou taky něco k sobě, válku mají prohranou, je tam už jen 5 aktivních hráčů, kterým denně mizí vesnice, mám info přímo z vnitra, tak vím naprosto přesně dění v kmeni, ale hlavně mezi těmi největšími. Můžou si za to sami svým chováním, snaží se popudit kmeny proti nám, i proti Bandě a ostatním, nijak je nechcou, jen snad V.I.P., ti na ně neůtočí, mají nějakou dohodu.
No nevím. Zatím mi na mapě svítí stejnou barvou jako vaše kmeny. :axe Oranžovou.
 

DeletedUser30379

Guest
nazdárek. taky si Paladina rád přečtu. sice mě občas zamrzí, že tam není zmínka o různých skvělých lidičkách, kteří sice nezáří v popředí žebříčků, ale díky kterým vůbec ty "TOP" kmeny fungujou. na druhou stranu je to zase dobře, protože čim míň se o nich ví, o to větší mají, většinou, úspěch na "bitevním poli".
__________________________________________
BlackSamuraj - R.a.S
 
Nahoru