• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kmenový magazín

DeletedUser28904

Guest
V 10.čísle paladina opět nic o sv13, nemyslim si, že by se na sv13 nic nedělo, to už je druhé vydání po sobě co o našem světě neni ani čárka, docela škoda a děje se toho si myslim docela dost, minimálně se nám rozpadá kmen Dreams, spousty hráčů zbarbařilo atd..., asi to za zmínku nestojí :cry
 

DeletedUser31287

Guest
Zajímavé je, že redakce stále informátora nehledá:(
 

DeletedUser5389

Guest
Informátorem pro tento svět je stále DJPeca, bohužel jeho zaměstnání mu nedovolilo pro tento měsíc ani minulý napsat článek.
 

DeletedUser27281

Guest
Je to škoda, i když na s 13 již nehraji, rád by jsem si článek přečetl :cry
 

DeletedUser28904

Guest
Bohužel ne :(

Mluvil jsem s djpeca a prý s paladinem zkončil, takže by to asi chtělo nového informátora pro sv13
 

DeletedUser31287

Guest
a to nemohl něco kváknout??? Možná by se našel mezi tím někdo jiný :(
 

DeletedUser27281

Guest
Třeba k tomu měl své důvody, myslím, že pro paladina odvedl hodně kvalitní práci. Takhle kvalitní informátor se na s 13 bude hledat těžko :(
 

DeletedUser

Guest
Bohužel ne :(

Mluvil jsem s djpeca a prý s paladinem zkončil, takže by to asi chtělo nového informátora pro sv13

když ti chyběl článek o barbarkách na K55/56 mohl jsi ho napsat sám, vždyť jsi jeden z mála, kdo o jejich původu opravdu hodně ví :yes
 
Nahoru