Kmenový magazín

Vudcaa

Guest
Do kmeňového magazínu bude písať o CZ13 Marketer1, dúfam, že sa Vám budú páčiť jeho články. O 3 dni tu máme prvé číslo :)

meduzk

Guest
jaaaj :) tak to se těším, marketer byl jedním z těch, kteří mi trochu k :heart přirostli :)

Tony 007

Uživatel
Registrovaný uživatel
Spisovatel jsi celkem dobrý, myslím, že by jsi mohl psát nějaký menší časopis, proč by taky ne....
Jen je škoda, že jako hráč to není tak dobré jako v tom spisovatelství.
:(

elearr

Guest
Tony, "válečný dopisovatel" nemusí umět střílet,ale hlavně dobře a nestraně vše ostatním podat...:D:D:D:D
Jinak Tony zdravím tě.

Naposledy upraveno moderátorem:

skaut80

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Tony, nic ve zlým, ale ty nepatříš zrovna k těm hráčům, kteří by měli posuzovat něčí bojové kvality, jelikož i ty tvé jsou na velmi nízké úrovni.

Jinak ohledně kmenového magazínu, jsem moc rád, že se toho opět nějdo ujal a pevně věřim, že Marketer bude odvádět dobrou práci, ale jak už tu bylo zmíněno, je opravdu důležité, aby se snažil posuzovat situaci všech kmenů a psal naprosto nestraně. Z minulých čísel mi to zatím přišlo, že se především věnoval kmenům UK a z těch článků bylo až moc poznat, že je členem právě UK, což si myslím, že není úplně dobře. Rád bych v magazínu i viděl rozhovory s vedením ostatních kmenů, třeba se dočkam už v následujícím čísle :)

Naposledy upraveno moderátorem:

elearr

Guest
Jinak ohledně kmenového magazínu, jsem moc rád, že se toho opět nějdo ujal a pevně věřim, že Marketer bude odvádět dobrou práci, ale jak už tu bylo zmíněno, je opravdu důležité, aby se snažil posuzovat situaci všech kmenů a psal naprosto nestraně. Z minulých čísel mi to zatím přišlo, že se především věnoval kmenům UK a z těch článků bylo až moc poznat, že je členem právě UK, což si myslím, že není úplně dobře. Rád bych v magazínu i viděl rozhovory s vedením ostatních kmenů, třeba se dočkam už v následujícím čísle :)

Pěkně řečeno.Taky se na to teším...:):)

Tony 007

Uživatel
Registrovaný uživatel
Tony, nic ve zlým, ale ty nepatříš zrovna k těm hráčům, kteří by měli posuzovat něčí bojové kvality, jelikož i ty tvé jsou na velmi nízké úrovni.
Ano, máš pravdu, to můžeš jenom ty.
Je ale super, že na moje bojové kvality nemají ani všechny kmeny UK dohromady. :)

Marketer1

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
clanok III

:hi Po dlhsom case, odmlke, kedy skoncil KM (casopis Kmenovy magazin) a pokracuje ako nastupca KMII dalsi clanok o nasom svete coskoro, v decembri... (v clanku - info z nasho sveta + rozhovory - "Zeny na DK -ako vodkyne")