• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kmenový magazín

DeletedUser30379

Guest
blablabla

když ti chyběl článek o barbarkách na K55/56 mohl jsi ho napsat sám, vždyť jsi jeden z mála, kdo o jejich původu opravdu hodně ví :yes


:wacko pochybuju, že někdo bude brát vážně jakýkoli narážky, urážky a jiný provokativní bláboly od někoho, kdo si neviděl do hu.. a dostal global ban :crazy.
 

DeletedUser30379

Guest
co se týče článku, to nebude jen tak. to může stejně absolvovat jedině někdo aktivní a s dostatečným přehledem o s13, ale ruku na srdce, horko těžko takovej člověk bude mít ještě dost času, kromě hry, i na "tvorbu" článků z "našeho" světa
 

DeletedUser28904

Guest
když ti chyběl článek o barbarkách na K55/56 mohl jsi ho napsat sám, vždyť jsi jeden z mála, kdo o jejich původu opravdu hodně ví :yes

Myslim, že většina hráčů sv13 (a nejen sv13) by si rádo přečetlo článek o dění na tomto světě, či nějaké zajímavosti o hráčích, kmenech. Za ty 3 měsíce, co v paladinu nebyla bohužel ani zmíňka o sv13 se toho událo docela dost, než jen pád kmene dreams, na pádu dreams nebylo nic až tak zajímavého (stejně by k tomu došlo). To, že po většině hráčů z dreams zbyly pouze barbarky, bylo způsobeno slabostí daných hráčů, či porušení pravidel (jen tak bezdůvodně jste ban nedostali). Já osobně zastávám názor, že kmen dreams se sesypal pod tíhou útoků, co na ně za ten víkend šel a místo toho, aby se snažili bránit a ukázat všem, že jsou kvalitní kmen se snažili spíše hledat výmluvu, proč se nemohly bránit (viz. blokace supportem)
 

DeletedUser

Guest
nikdo nehledal výmluvu, proč se nemohl bránit

já byla zablokovaná, lifův zástup měl dost co dělat na svém účtu, proto nemohl bránit ještě jeho
pak, přiznávám, díky hlouposti, kterou jsem udělala byl zablokován i účet lifetaker
většina kmene pak dala zrušit účty a odešla hrát jinam

prapůvod tohoto kroku však nebyl ve vašem HU, ale v předcházejících několikaměsíčních jednáních s různými kmeny a jejich hráči, kdy však zjištěné skutečnosti byly opravdu žalostné a až na pár vyjímek se s daným materiálem opravdu nedalo pracovat, váš HU s těmi banány potom celou věc pouze urychlil
máš pravdu v tom, že jsme to vzdali, pokračování za těchto okolností by už zavánělo masochismem...

musím uznat ano, pravděpodobně pokud nedojde u vás k nějakému vnitřnímu rozkladu, což po takové době už nepředpokládám, máte velkou šanci na vítězství, poněvadž co se nepřidá, UK bez milosti rozemele. Pro ověření mých slov stačí podívat se na mapu

jinak to, že tam nehraju, ještě neznamená, že mě nezajímá, co se na tomto světě děje, tím spíš, že tam mám stále přátele ;)
 

DeletedUser

Guest
.. předem se omlovám, že vstupuju do debaty(na S13 a v kmeni -FF- jsem strávila jen hezkých pár měsíců, než jsem dala přednost výhradně 9..).

.. ale dost mě mrzí, že se tady jeden z jeho hráčů sám shazuje dost nehorázným způsobem..

.. tohle je bojová hra a zlikvidovat všechno co se nepřidá, je její součástí;)
.. "s tím materiálem se nedalo pracovat", "to co hraje na saracellovi".. proč ta namyšlenost? Z čeho vznikla?
.. nechat se zabanovat v době útoků je na "zastřelení před nastoupenou jednotkou"..

.. prostě jste prohráli.. to se v týhle hře stává;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
to není namyšlenost blesky, spíš rozmrzelost nad zjištěním, že všichni mají jen plnou pusu keců a pak skutek utek

nemluvím o UK, ale o těch, kteří s nimi "bojují" co můžou, v čemž nás statečně utvrzovali, abychom pak zjistili, že celý jejich boj spočívá v občasném poslání podpor soukmenovci, který mizel pod útoky UK
ano, našly se i světlé vyjímky, ale těch bylo žalostně málo

o těch, co to hráli na obě strany ani nemluvím
to je to, co mi pije krev a věc, kterou asi nevstřebám :no
 

DeletedUser

Guest
.. tak jako zkušená hráčka už jsi si mohla zvyknout.. Nakonec "práce se strachem, a "to se nás netýká, máme svých starostí dost.." patří ke zbraním na DK.. Hodně štěstí na dalších světech.
 

DeletedUser

Guest
mohla, ale nezvykla :shout
jen jsem pochopila, že to na DK nikdy nemůžu nikam dotáhnout, neumím totiž lézt do těch správných otvorů :blush
 

DeletedUser

Guest
Co se týče Paladina, tak to byla super zábava, ale poslední měsíce, když jsem žádal o nějaké info jiné kmeny, tak to byl problém, nikdo nic nechtěl říkat, spíše se jim nechtělo a články na jednu stránku se mi opravdu psát nechtělo, první čísla byli v pohodě. Měl jsem dost práce a byl jsem i jednu dobu úplně mimo, tak jsem nepsal, když jsem se vrátil, tak mi na otázky přišli odpovědi typu: Nemám čas, nic nevím, nemůžu, vedení zakázalo a tomu podobné. Když nespolupracují hráči, tak se nedá nic dělat a to mě mrzí, myslím, že jsem psal dobře a dlouze a hlavně zajímavě. Před každým vydáním jsem kontaktoval 15-20 lidí pro info a jiné, ozvali se mi třeba jen 2.
 

DeletedUser27281

Guest
To je bohužel realita, ale tvé články se mi velice líbí a vždy jsem se s tebou snažil maximálně spolupracovat :)
 
Nahoru