• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kmenový magazín

DeletedUser

Guest
Do kmeňového magazínu bude písať o CZ13 Marketer1, dúfam, že sa Vám budú páčiť jeho články. O 3 dni tu máme prvé číslo :)
 

DeletedUser

Guest
jaaaj :) tak to se těším, marketer byl jedním z těch, kteří mi trochu k :heart přirostli :)
 

DeletedUser28108

Guest
Spisovatel jsi celkem dobrý, myslím, že by jsi mohl psát nějaký menší časopis, proč by taky ne....
Jen je škoda, že jako hráč to není tak dobré jako v tom spisovatelství.
:(
 

DeletedUser

Guest
Tony, "válečný dopisovatel" nemusí umět střílet,ale hlavně dobře a nestraně vše ostatním podat...:D:D:D:D
Jinak Tony zdravím tě.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser28904

Guest
Tony, nic ve zlým, ale ty nepatříš zrovna k těm hráčům, kteří by měli posuzovat něčí bojové kvality, jelikož i ty tvé jsou na velmi nízké úrovni.


Jinak ohledně kmenového magazínu, jsem moc rád, že se toho opět nějdo ujal a pevně věřim, že Marketer bude odvádět dobrou práci, ale jak už tu bylo zmíněno, je opravdu důležité, aby se snažil posuzovat situaci všech kmenů a psal naprosto nestraně. Z minulých čísel mi to zatím přišlo, že se především věnoval kmenům UK a z těch článků bylo až moc poznat, že je členem právě UK, což si myslím, že není úplně dobře. Rád bych v magazínu i viděl rozhovory s vedením ostatních kmenů, třeba se dočkam už v následujícím čísle :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Jinak ohledně kmenového magazínu, jsem moc rád, že se toho opět nějdo ujal a pevně věřim, že Marketer bude odvádět dobrou práci, ale jak už tu bylo zmíněno, je opravdu důležité, aby se snažil posuzovat situaci všech kmenů a psal naprosto nestraně. Z minulých čísel mi to zatím přišlo, že se především věnoval kmenům UK a z těch článků bylo až moc poznat, že je členem právě UK, což si myslím, že není úplně dobře. Rád bych v magazínu i viděl rozhovory s vedením ostatních kmenů, třeba se dočkam už v následujícím čísle :)


Pěkně řečeno.Taky se na to teším...:):)
 

DeletedUser28108

Guest
Tony, nic ve zlým, ale ty nepatříš zrovna k těm hráčům, kteří by měli posuzovat něčí bojové kvality, jelikož i ty tvé jsou na velmi nízké úrovni.

Ano, máš pravdu, to můžeš jenom ty.
Je ale super, že na moje bojové kvality nemají ani všechny kmeny UK dohromady. :)
 

DeletedUser34733

Guest
clanok III

:hi Po dlhsom case, odmlke, kedy skoncil KM (casopis Kmenovy magazin) a pokracuje ako nastupca KMII dalsi clanok o nasom svete coskoro, v decembri... (v clanku - info z nasho sveta + rozhovory - "Zeny na DK -ako vodkyne")
 

DeletedUser28108

Guest
No, uvidím jak jsi to jistě že objektivně zhodnotil. :D
 
Nahoru