• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kmenový magazín

DeletedUser30198

Guest
Ty, tony 007, o objektivnosti..... :D :D A o hráčských kvalitách... Že raději nemlčíš.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser28108

Guest
Ty si mě dovoluješ soudit? Ty? víc slov k tobě nemám, po urážkách co jsem od tebe viděl na zástupech i u sebe, ty jak se umíš jen posmívat slabším, znemožňovat,..........Doháníš si něco z reálu, ale co už...Dál raději nic, na tebe je škoda slov.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser30198

Guest
Hele, klid, neurážej.

Soudil jsi ty, já jsem jen poukázala, na to, že by jsi neměl soudit jiné pokud nemáš zameteno před vlastním prahem. Nesoudila jsem tě, jen jsem ti doporučila mlčet o věcech, o kterých se tady vyjadřuješ.....

Nejsem si vědoma, že bych kdy koho urazila vědomě nebo s úmyslem urazit. Opravdu ne. A už vůbec si s tebou nepíšu ze zástupů... Nevím kde na to chodíš :) :)

Posmívat slabším??? Kdy? Komu Odkud? Fakt nevím o čem mluvíš, a ani žádnou pohádku slyšet nepotřebuji.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser23979

Guest
Pokud budete takhle debatavat, téma uzavřu. Debatujte v rámci pravidel fora, nebo budu trestat.
 

DeletedUser30198

Guest
Budu se vyjadřovat slušně, jako doposud. :) Že se občas někdo naštve za to já nemůžu... Hlavně ty potrefené husy pak stále kejhají a stále kejhají.... :rofl:rofl

Zaspamovali jsme tady kolegovi vlákno. :) Chudák. Tímto ho zdravím a přeji další úspěšné články o s 13.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser28108

Guest
Škoda, že vlákno, které bych ti založil ,by porušovalo pravidla, tam by jsi si mohla "zakejhat" jako doma dvorku. :cool:

Tady pravda, nebudeme již spamovat.
 

DeletedUser30198

Guest
Skutečně věcné příspěvky k tématu.... :) Bravo.

Jestli je možnost to tu promazat co není k tématu, možná by se to hodilo.

Tony si může nahodit vlákno na ryby a tam porušovat, co se mu zlíbí... :) taky možnost.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser28108

Guest
Aby mi tam psali tobě podobná zvířátka, raději né :)
 

DeletedUser34733

Guest
Nahoru