• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kmenové schopnosti - Diskuze

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Vážení hráči,

v této sekci můžete volně diskutovat a ptát se na vše, co se týká nové funkce - Kmenové schopnosti!
 

DeletedUser42984

Guest
aneb udělejme ze světů přeplácanou... :)
Aspoň ,že na speedech to není.
 

DeletedUser24556

Guest
Aneb když se vývojáři hry už nudí. Měli jste nechat tu hru takovou, jaká byla původně (ze začátku), a né ji takto.... (vy víte co)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Prestiž budete získávat průběžně a je třeba při obraně milé, když si za nasbírané prestižní body můžete aktivovat rychlejší pochod podpor nebo rychlejší výstavbu budov.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Tahle hra je zejména o kmenech, proto je dobré, že se vývojáři zaměřili právě na to, jak do hry implementovat nějaké vylepšení kmenů.
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Absolutní kravina, sorry... Měl jsem rád klasiku, tohle už je moc... Zbytečné. Spíše mě to odrazuje než aby to bylo nějaké, jak říkáte, "zlepšení hry se zaměřením na kmeny".
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
A co tě na tom odrazuje? Prostě jsi jen v kmenu, nemusíš nic dělat, ale za svoji věrnost získáváš prestiž, se kterou můžeš naložit dle vlastního uvážení. Buď ji investuješ do kmenu nebo do sebe.
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Podle mě je to zbytečná věc, stejně jako různé druhy událostí apod. Třeba si na to zvyknu, ale rozhodně se mi to nelíbí, nevidím v tom přínos pro hru.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Tahle hra má být zejména o kmenech a vylepšování kmenů tak může hráčům přínést zajímavé bonusy do hry. Podle mého je to jedno z nejlepších vylepšení ve hře za poslední roky. Věřím a doufám, že samozřejmě vývojáři hry budou tuto funkci ještě rozšiřovat a vylepšovat, potenciál tam pro to určitě je.
 

DeletedUser30368

Guest
Co si budeme :-D tahle novinka je zpestření, které hru velmi neovlivní :),

Tahle procenta jsou při počtu 1000 vesnic zbytečná a neovlivní vítězství :), ale oceňuji to že je (zatím) zdarma a že to neposilňuje jen obránce jako strážní věž.

Jinak k těm bonusům :D na 44 jsme je pořád šetřili, že se budou hodit, použili jsme je jen na dvě akce, nepřítel pak skončil a dál už je využívat hromadně nemělo moc význam a pak nám dají něaký bonus každý den :D, tohle hodnocení na DK, které je přetáhnuté z westu není zrovna dobré, mělo zůstat jen tam. A těch akcí je přehršle, edna dvě za rok ok, ale takto jich je moc ;)
 
Nahoru