Knihy Paladin

Téma v sekci 'Otázky & Odpovědi' založené uživatelem Mr.B2, 23. čvc 2018.

Sdílet tuto stránku

1. Mr.B2

Mr.B2 Nový uživatel Registrovaný uživatel

Registrace:
    23. čvc 2018
    Obdržená poděkování:
    0
    Zdravím, mám dotaz ohledně knih zkušeností pro Paladina.

Trénuji co to dá a po dovršení určitého množství Xp pro nový level paladina dostanu do inventáře knihu - zcela náhodně?

Myslel jsem, že sám si budu určovat jaké vylepšení pro svého paladina použiji a jediné co řeším ze při svém level paladina dostávám knihy, které nemůžu a ani nechci vyuzit, takže tomu vůbec nerozumím, nyní mám volné zkušenosti a v inventari knihy pro které nemám využití.

Děkuji za odpověď s pozdravem B2.

//ještě doplním, že jsem koukal na wiki a zde a nějak jsem odpověď na moji otázku nenasel - pokud jsem prehledl nebo nekde něco nepochopil, tak se omlouvám.

2. Biblos

Biblos Zástupce administrátora Divoké kmeny - Tým Zástupce administrátora

Registrace:
    6. bře 2008
    Obdržená poděkování:
    709
    Knihy jsou generovány náhodně.

MichalSkodaCZ za toto poděkoval/a.
  3. Mr.B2

Mr.B2 Nový uživatel Registrovaný uživatel

Registrace:
    23. čvc 2018
    Obdržená poděkování:
    0
    Aha, takže sama hra mi určuje jaké dovednosti bude mít můj paladin - takže jediná taktika s paladinen je, že ho bud poslu do útoku nebo ho nechám tvrdnout ve vesnici. Nezlobte se na mě, ale je to hloupost.

4. Kozmicz

Kozmicz Administrátor Divoké kmeny - Tým Administrátor

Registrace:
    19. úno 2008
    Obdržená poděkování:
    722
    Ne, hra ti generuje knihy a ty je můžeš používat pro jednotlivé paladiny dle svého uvážení. Pokud chceš mít útočného paladina a získáš obrannou knihu, tak si ji uchovej a využij pro jiného paladina. S novým systémem můžeš mít až 10 paladinů, tak je dobré každého zaměřit na určitou činnost.