• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

*-KnockoutFighter-*

  • Zakladatel vlákna *-KnockoutFighter-*
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser41590

Guest
Nechci být chytrej ale lze vystavit vesnici na vic nez je 12355 nebo kolik to je když je3stupový pd ale fighter navrhuje pořád větší blbosti



i takové speedy se dají udělat, ale to by musel být support schopnej, slibujou mi je už takovou dobu a pořád nic :D niicméně lepší speedy než takovéhle už nejsou
-světle modré jsou pevnosti(55000,Nebo Tanttaler 75000)
-Jedna barva-jeden kmen, různě rozděleny do několika kmenů
-šedá,klasika šediny , dají se brát
Nastavení:jen tak co by vás dost překvapilo
(lvl4)
-Hb:10
kasárna:5
Kovárna5
Lomy všecky 28
selák23
sklad25
rychlost :400
rychlost vojska 0,4
Zlaté mince poloviční nebo třístupové pd(konstantní ceny dědů)
Dědek:20-35
délka6-10hodin
barbarky rostoucí do 5000
Podmínka vítězství: hráč s největším počtem bodů
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser31120

Guest
Tohle už není v mé pravomoci, takže ti tohle slíbit nemohu.

Navíc pokud jsou tyto horka, tak ti tohle nikdo nastavovat nebude.
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Dejte mi práva a nastavím to :D

Jinak - při hodnocení kvality speedů neříkej, že je to nejlepší, jen na základě toho, že to pochází někde z .ch verze DK. Co vím, tak Tantaller a Capture the Flag patří mezi jedny z nejoblíbenějších a nejzábavnějších speedů - když na nich teda probíhá nějaký konkurenční boj a není to o jednom kmeni, co to ovládne, ale to tak platí všude.

Za běžných podmínek může mít plně vystavěná vesnice maximálně 12355 + 24 + 14 bodů (12393) a minimálně 12130 - body za skrýš na úrovni 10. To z hlavy nevím, kolik přesně to je.
Dle mého názoru jiná maxima umožňují za "standardních podmínek" pouze jiné herní konfigurace. Konfigurace W3 již byla otestována -> viz TATO STRÁNKA NA WIKI. Ukázalo se, že zde jsou dosažitelné body asi normální, jak se ostatně v článku můžeš sám dočíst.
 

DeletedUser41590

Guest
víš je to nejlepší protože to má nějakou uroven, ano je to na připravení takhle kdyz budes hodinu mit predregistraci, dalsi hodinu to budes delat tak za 2h od zaregisatrovani se muze hrát , anoi je to z ch protože oníje nestavit umí i běžnej support na světě by to měl umět, aletady?:D ani Kozmicz ne :D a klasika nikdo na to nemá čas, všichni se to bojí zkusit :)nebaví mi uz speedy kde je vsechno nahodne jako ty roky cojsem to hrál
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Ano, pustit se do podobných speedů je v současné době nad naše síly, stejně jako je to na většině jiných zahraničních Divokých kmenech. Rádi bychom se pokusili nastavit podobný, leč jednodušší, speed. Jen nevím, proč to spojuješ s mým jménem. Já speedy nenastavuju, musíš se s tím obrátit na kompetentní místa (to jsou ti, co speedy navrhují a nastavují) - pak už to bude záležet jen na jejich schopnostech a časových možnostech takový speed nastavit.
 

DeletedUser41590

Guest
Stefan má stejnou funkci jako ty a nastavuje to on ještě s jedním, tak nevidím důvod proč i ty bys to nemohl zkusit já opravdu nevím kdo nastavuje speedy ,ale snad kazdej třetí je nastavenej špatně:D

Nechci ti nic říkat ale tantalena by to nastavil,jako jedinej by si tu praci s tim dal.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Švýcarská verze je mnohem menší verze, než ta naše, u nás máme na nastavování Speed tým a je na něm, zda se rozhodne a zda si troufne podobné speedy nastavit. Nastavování má na starosti Lady Kasandra a jsme domluveni, že podobný speed připravíme, jen asi zatím nebyl v návrzích - ty má na starosti Lamač a Tantalena, zkus tedy urgovat na těchto místech.
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Včera asi od 11 hodin večer až do dnešních cca 2 hodin ráno jsme se s tantalenou dohadovali proč na speed kolech ubývá hráčů a jak tam zase hráče dostat zpět. Říkal jsem mu co by hráče přivedlo zpět do hry, co by hru zlepšilo, udělalo jí zábavnější a hlavně vyrovnanější. Hádali jsme se 3 hodiny a stejně si furt jel to svoje, že nejlepší jsou speedy skoro bez barbarek, protože se tam musí stavět doly. Ale to nikoho nebaví, leda tak tantalenu bez PU a PR. Speed musí být zajímavý od začátku do konce, furt se musí něco dít a hlavně se musí bojovat, ne půl roku stavět doly... Co se týče Ondrova návrhu, tak to je přesně věc, která by na speedy hráče opět přilákala, takže to prosím zkuste nastavit. Díky.
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Já nevím, jestli to děláš naschval, nebo je tvá schopnost cokoli pochopit v tak špatném stavu.
Jen jsem vám vysvětloval, co je to klasický speed. Na klasické speedy, které tu byly hlavně za dob skrtyho, chodilo mnoho lidí. Byly často pomalé a S MALÝM POČTEM barbarských vesnic (ne BEZ). Více připomínaly klasické světy, protože hráči museli farmit jak opuštěné vesnice, tak si postupně dělat farmy z jiných hráčů. Museli ale také stavět doly.

Oproti tomu to, co ty prosazuješ, je vlastně jen o bláznivém klikání, které zařídí skript nebo pomocník rabování. Na to potřebuješ hodně barbarek. Farmení obrovského množství vesnic pokrývá naprostou absenci dolů a slouží pouze k tomu, aby se stavěly jednotky, budovy na jednotky a budovy související se stavbou šlechtice. To s normální hrou nemá nic společného a i když to baví hráče posledních let, správně to není. Vůbec netvrdím, že začnu dávat od teď samé klasické speedy (klasický bude jen příští týden a i ten ne celý), ani že budu dávat všechno to, co chceš ty.
Jen tvrdím, že tak to být nemá a o zábavnosti takové hry pochybuji. Nemá to pořádný nádech taktiky, nepřemýšlí se u toho zdaleka tak, jako by se mělo u normálních DK.
 

DeletedUser41590

Guest
Nikdy nebudou nejlepší speedy bez babarek, nikdy nebyli pak to všecko trvá 100let, kdyby hrálo více němců třeba by i mě dávali :Djako když po mě včera milan chtěl abych netočil na všechny:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru