• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kolik jste poslali maximálně útoků v 1 vteřině?

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7531
  • Vytvořeno

Kolik jste poslali maximálně útoků v 1 vteřině?

  • 2

    Hlasy: 46 30,7%
  • 3

    Hlasy: 17 11,3%
  • 4

    Hlasy: 27 18,0%
  • 5

    Hlasy: 20 13,3%
  • víc než 5

    Hlasy: 40 26,7%

  • Celkový počet hlasujících
    150
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7531

Guest
Otázka je prostá. Máte nepřátelskou vesnici a časujete útoky. Samozřejmě se snažíte je co nejvíc natlačit k sobě. Kolik se vám nejvíc podařilo poslat útoků v jedné vteřině? :thumb (Je jedno jestli z jedné a nebo z více vesnic)

Nejlépe, kdyby to bylo od 000 do 999 tisícin vteřiny. (Tedy za jednu celou vteřinu)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Pokud to mám počítat že všechny útoky šli z vesnice A do vesnice B, tak se jednalo o 4 útoky. Všechno útoky se šlechtou, více jsem ani nikdy nezkoušel.

Pokud se myslí útoky z mojich různých vesnic do vesnice B, tak těch bylo mnohem více, přesné číslo ale opravdu nevím. Mohlo to být tak cca něco okolo osmi útoků...
 

DeletedUser

Guest
V jednu sekundu, Kozmi (tých 8 útokov)? Ja som do jednej sekundy napchal trištvrte vlaku (3 útoky)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
No otázka je jak to Ořech myslel, protože to nekonkretizoval. Napsal jen, kolik se nám podařilo vměstnat útoků do jedné vteřiny, ale nenapsal zda z jedné či více vesnic.
 

DeletedUser7531

Guest
Celkem. Z kolika vesnic chceš. Ale pouze za sebe. Né ve více lidech ~ (Z více účtů).
 

DeletedUser21115

Guest
Z jedný vesky 7 ,z více vsí není na speedu problém klidně 50,na S15 sem u toho seděl 3 hodky abych jich tam nacpal 14.Ale asi spíš odpovídám na čas dopadu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Pokud šlape net, tak se jich dá poslat a nacpat do 1 vteřiny hodně.
 

hejdič

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
5
5, když jsem v zápalu, tak 6 :D
7 určitě nedám ...
Docela by mě zajímalo, jak to děláte. Já přes překlikávání oken a mačkání entru ...
 

DeletedUser

Guest
rekord 5 myslím, zaujimavejšie časovanie je keď majú utoky z roznych diaľok prísť naraz :thumb
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru