• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kolik jste poslali maximálně útoků v 1 vteřině?

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7531
  • Vytvořeno

Kolik jste poslali maximálně útoků v 1 vteřině?

  • 2

    Hlasy: 46 30,7%
  • 3

    Hlasy: 17 11,3%
  • 4

    Hlasy: 27 18,0%
  • 5

    Hlasy: 20 13,3%
  • víc než 5

    Hlasy: 40 26,7%

  • Celkový počet hlasujících
    150
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7468

Guest
Kod věří myši: Srovnat okna vedle sebe dát velkej font aby se líp trefovalo a 4 útoky okolo 1 vteřiny se daji udělat i jen klikáním myšší. Asi nějak takhle:

[SPOIL]
klik.png

[/SPOIL]

Technika je taková: Musíte rozjet myš zleva doprava ještě před začátkem tlačítek na konstantní rychlost a pak nad tlačítkama 4 x za sebou kliknout ... bez přemýšlení bez zaměřování ...
Dá se to cvičit i nad tim obrázkem :)

Ale zkušený hráči spoléhaji na klávesnici ... jako trénovací nástroj je fakt dobrá hra Stepmania (legálně zcela zdarma)

Třeba na tomhle http://www.youtube.com/watch?v=uu-9fm5GM-E videu (ze hry) je ve špičce okolo 15-ti úderů na klávesnici za vteřinu do rytmu, všechny přesností do 45 ms, většina s přesností do 22 ms. Je to fakt masark :). Mimořádně ocení bubeníci a podobné profese ...
Fígle jak si srovnat okna pro klávesnici obejvíte určitě sami...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Můj rekord je 1 :D víc je podle mě nemožný stačí mi když šlechtici dorazej v rozmezí třeba 3 sekund asi tak okolo 30 sekund po offce mezi to se nic nevecpe teda většinou. Mě se to ještě nepovedlo aby se tam někdo stačil přesně vecpat.
 

DeletedUser

Guest
KDyž s více vesek , tak nejvíc jsem dal 30 , ale dal bych víc kdybych chtěl.
A s jedny vesky, tak 6.
 

DeletedUser30368

Guest
ja 4 :D více není potřeba (z jedné vesky většinou) 1. šlechta a největší útok, kdyby nebylo dočištěno 2. a třetí s menším útokem a 4. s obranou :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru