Konečně jaro

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser42804

Guest
Zima byla dlouhá a mrazivá. Unavení vojáci a vesničané už měli všeho opravdu dost,ani si nestihli pořádně odpočinout. Celou zimu probíhali nejrůznější akce,žádný klid. Začalo to záchranou královské rodiny,byl o to opravdu nepříjemné. Obludy byli z té zimy vymrzlé, a tak agresivnější a hladovější. S královskými členy to nebylo o moc lepší,neustále si jen stěžovali a navíc snědli mnoho zásob,které vesničanům později chyběly.
Boj o erby byl snad ještě horší,skoro všichni museli běhat od vesnice k vesnici a brát erby,ani si nedokážete představit kolik taková akce dokáže způsobit mezi jednotlivými pány rozepří. Ale i když to byly velké nervy,tak se to nakonec vyplatilo a všichni z vesnice měli radost. Při tom shonu si ani obyvatelé naší vesničky nevšimly,že už sníh taje a začínají nám vylézat první rostliny. Proto je strašně udivilo,když jim jeden špeh oznámil,že první jarní den je za dveřmi. Najednou všichni jakoby opět ožili,vytáhli poslední zásoby,zdobili všechny domy i hradby jarními květinami,všude se linula vůně čerstvých buchet,vojáci vyměnili zbraně za hudební nástroje a nacvičovali písničky na tento slavný den.
V předvečer tohoto slavného dnu ale přišla špatná zpráva. ,,Valí se na nás horda,musíte ji zastavit!!!" Rázem bylo po veselí,valná část obyvatel se šla připravit na cestu a s pánem v čele vyrazily do boje. Jelikož ale všichni chtěli na oslavu,bili se jako lvi a brzy hordu rozprášili. Poté se vrátili domů a společně oslavili první jarní den...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.