• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Konec čtvrtého světa

DeletedUser

Guest
A přesně o tohle šlo těch několik měsíců po které dnes již bývalí hráči světa 4 čekali (a občas rýpali). Historický výsledek bojů na tomto světě a možnost pohledu pro následující generace Divokých Bojovníků.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
:king Nádhera! Když jsem skončila na krásném bronzovém místě a pak jsem se nikde neviděla, tak to fakt bylo líto, protože člověk u toho strávil kus života :wacko Teď můžu vnoučatům ukazovat - vidíš, tady bojovala babička bok po boku s puberťáky i zralými muži a vytvořila s nimi vítězný tým :axe
 

sakaal

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Speed Administrátor
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
268
Krásne, mám takú radosť :) Tak teraz nebude problém, keď to niekomu porozprávam aby si overil, že môj nick je medzi víťazmi :thumb
Veľká vďaka , ďakujem :heart
Do tej siene by som ešte navrhovala dátum oficiálneho ukončenia sveta a aj ten link na hosťovací prístup.
 

DeletedUser

Guest
sakaal: Kedy presne bol S4 oficiálne skončený ?
Ten link na hosta tam dám.
 

DeletedUser

Guest
Oficiální ukončení 24.6. ve 24 hodin, po půlnoci se už na svět nedalo přihlásit, ti kdo to měli zapnuté byli vykopnuti cca kolem 2 hodiny ranní, nicméně kdo měl nastaveno oznamko SMS že má plný sklad dostával zprávy ještě v náslůedujícím týdnu....

Dobrá práce všech, kdo se na rekonstrukci výsledku podíleli....:thumb

:hi matchbox
 

DeletedUser2118

Guest
klobouk dole ..

ten kdo se postraral o to ze S4 nepadne v zapomeni patri velky dík
 

DeletedUser

Guest
Sieň slávy bola práve zaktualizovaná.
Pokud máte jakékoliv údaje o kmeni Vítězové, které v této síni nejsou, dejte mi vědět formou soukromé zprávy na fóru nebo přes skype.
 

DeletedUser

Guest
Hezky!!!

Vážně by mě ale zajímalo, kdo se o to postaral. Má u mě poděkování jménem kmenů -V- i Cult.

:thumb

P.S. A mapička by nebyla? ;)
 
Nahoru