• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Konec čtvrtého světa

DeletedUser

Guest
grycos: :yeah
To je super. Pošli mi na tú mapku link cez súkromnú správu tu na fóre.
Vďaka ;)
 

DeletedUser

Guest
Podle informací, které mám, zařídila návrat dat do hostovacího přístupu Indigra.

DĚKUJEME INDIGŘE!!! :heart :muck :rose

A děkujeme i Vudcoovi za zařízení síně slávy!!

P.S. No a nakonec se ukázalo, že ani není potřeba psát přímo majitelům hry. Dobře vědět pro příště.
 

DeletedUser

Guest
Fajn.
Mapa bola pridaná :hi
Ešte máte niekto nejaké informácie o -V-, ktoré v sieni nie sú ?
 

DeletedUser

Guest
Jak to tak vypadá, podařilo se to, v co už skoro nikdo nedoufal. DK 4 se vrátil do stavu v jakém má být ukončený vítězný svět.
http://cs4.divokekmeny.cz/guest.php?screen=ranking

Velké díky tomu, kdo se o to postaral. Snad se přizná :great


Gratuluji. Kdo se o to zasloužil nejvíce ? Samozřejmě vy hráči. Bez vás aktivistů ;-) by se to nehlo.

My ostatní hráči kmenů samozřejmě děkujeme vám, ale i Indigře a českému DK týmu.
 

DeletedUser7531

Guest
Nezbývá nic než znovu pogratulovat celému světu 4 :thumb Jsem rád, že to tak dopadlo a statistika se Vám vrátila. Jak se říká: "Sice pozdě, ale přeci..." :pardon
 

DeletedUser30842

Guest
?

Nezbývá nic než znovu pogratulovat celému světu 4 :thumb Jsem rád, že to tak dopadlo a statistika se Vám vrátila. Jak se říká: "Sice pozdě, ale přeci..." :pardon

Mohl bych se zeptat, Jaký hráč byl na světě 4 první?? .. a kolik měl bodů? :p.. Nemůžu to nikde najít. Děkuji :p
 
Nahoru