• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Konec čtvrtého světa

DeletedUser

Guest
Gratulace

S křížkem po funuse ale přesto gratulace pro LZ a hlavně pro všechny s kterýma jsem měl poměr :hi
 

DeletedUser4775

Guest
No, to taky doufám, že nebude restartován...znova by se mi to dohrávat nechtělo :D. Přiznávám, že mi to nedalo a musela jsem začít hrát jiný svět, ale stejně mi chybíte všichni ;), ale jsem ráda na jednu stranu že skončil, protože kdyby běžel tenhle svět ještě chvíli, tak by asi pár dalších lidí odpadlo....
 

DeletedUser

Guest
Zdravim,nejspis tu muj dotaz uz nekde bude a predem se omlouvam ze se na to "znova" ptam,ale abych si kvuly tomu cetl vsechny prispevky to se mi moc nechce:)
Chci se zeptat jestly svet 4 bude znovu spusten,pokud ano tak kdy priblizne?Pokud ne,co se s nim bude dit,smaze se?
 

DeletedUser

Guest
Ahoj, svět 4 znovu spuštěn určitě nebude. Mazat se nic nemusím, tento svět byl již ukončen, nikdo už na něm nehraje, tudíž není co mazat.
 

DeletedUser

Guest
asi tak :) svet bol zavretý aj ked nie za dobrých okolností ale to neje dôvod na pokračovanie sveta
 

DeletedUser33784

Guest
Ne. RTW a G4 jsou na světě 5.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru