• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Konec Paladina

DeletedUser5389

Guest
Vážení čtenáři,

rok a půl jsme jsme vám přinášeli každý měsíc informace ze světa této hry prostřednictvím časopisu Paladin. Celkem vyšlo 15 vydání, které jste si mohli vždy stáhnout na našem webu.

Nyní však musím oznámit smutnou zprávu, že vedení projektu ve složení já a Kozmicz jsme se rozhodli Paladina ukončit. Další vydání proto již nevýjdou. Důvodem je již ztráta motivace při vytváření Paladina.

Děkujeme za veškerou přízeň, kterou jste nám po celou dobu projevovali. Věříme, že náš projekt bude nahrazen nějakým podobným, který bude neméně úspěšný a že konec Paladina ani nepocítíte.

Tímto se s váma za celou naší redakci loučím.

S pozdravem
Gismo, šéfredaktor Paladina
 

DeletedUser23979

Guest
Škoda....ale dalo se to čekat, že nevyšlo další číslo
 

DeletedUser11059

Guest
Tak to je opravdu škoda .... a ani toto plánované číslo, jako rozlučku nevydáte kluci?
Mělo vyjít včera, tak ještě jako takové malé, děkujeme a loučíme se. Pár dni opoždění s posledním vydáním nic není. ?????
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Pár let jsem si zajišťoval sám materiály na jednotlivá čísla i sám připravoval k vydání místní noviny - tehdy ještě na psacím stroji, psaním na kovové desky, kde se chyby nedaly moc opravovat - vím moc dobře, co je to za řeholi udělat dobré a čtivé noviny ... :hi

... Chcem-li se setkati nelučme se radši tedy.
Sbohem a šáteček – Vyplň se osude!
(Vítězslav Nezval, Sbohem a šáteček)


 

DeletedUser

Guest
Důvodem je již ztráta motivace při vytváření Paladina.

Takže motivace pomůže jo? :D
Dobře tedy: Paladin! Paladin! Paladin! Paladin! Paladin! ...
Pomohlo? :pardon:D:D

Ne - redakce Paladina odvedla opravdu skvělou práci a já být na jejich místě bych s tím skončil už dávno, takže redakci patří moje velké DÍKY za odvedenou práci! :yes;)
Když nepočítám spoždění s vydáním čísel, byli jste opravdu bezchybní! :yes

Takže ještě jednou díky moc za odvedenou práci a snad se najde další schopný časopis ;)
 

DeletedUser

Guest
Je to škoda. Celá redakcia časopisu spravila kus dobrej roboty.

Ale nemusíte smútiť, chystáme niečo nové. Ak všetko pôjde podľa plánu, tak o mesiac uvidíte prvé číslo.
Informátori Paladina, budeme radi ak budete prinášať informácie zo svojich svetov aj pre nový časopis, ozvite sa na skype: gondal-
Ďakujeme :)
 

DeletedUser

Guest
Je mi to sice líto, ale vzhledem k tomu že jsem na tohle číslo připavoval obsáhlý článek a strávil jsem nadtím plno času jste to mohli říct už minulý měsíc. Spousta informátorů takhle pracovala zbytečně, nechápu že jste aspoň nedorazili tohle číslo dokonce, celá moje práce je mi teď k ničemu.
To jsem mohl vážně tušit, že hned jak začnu něco dělat a dám se do toho, tak to radši ukončíte:rofl, 8 rozhovorů, vlastní článek, shánění statistik po kmenech, dělání křížové tabulky ztrát vesnic...Několik dní jsem kvůli tomu chodil pozdě spát a teď tohle, vážně jste si nemohli vybrat lepší okamžik :hi.

Děkuji, za práci kterou jste tomu dávali, poslední číslo a obvzlášť Gismův článek porovnávající jednotlivé světy DK se mi velmi líbil, věřím že jste tomu dávali hodně a cením si vás za to, ale tímhle jednáním jste mě vážně dost naštvali...
 

DeletedUser

Guest
Lord, tie články neboli zbytočné. Môžete ich použiť do nového časopisu + tam pridáte ďalšie aktuality.
 

DeletedUser

Guest
měsíc je na DK dost dlouhá doba...to se stanou další věci a navíc už takhle to bylo dlouhý až moc
 
Nahoru