• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Konec Paladina

DeletedUser11059

Guest
Vudcoo, ten gondal- .... našlo mi to jiné Gondali .... je to Tvoje Gondal (Slovensko)?

Jinak také jsem zapomněl poděkovat ještě jednou redakci za to, že vůbec tak dlouho časopis vydávali a měli trpělivost i s námi informátory :blush ........ odvedli jste dobrou práci.
Taky jsem měl (a nyní dost kontroverzní článek) ... tak až v příštím prvním čísle nového plátku :yes
 

DeletedUser29034

Guest
Smutná to zpráva, ale dalo se to již čekat...
Ovšem redakce odvedla skvělou práci, věnovali tomu mnoho času a trpělivosti, dle toho to také vždy vypadalo. Takže bych chtěl redakci poděkovat, že jsem si vždy mohl dobře počíst zajímavé články nejen o našem světě, ale zajímavosti o jiných hrách či dokonce vyvedeném článku o statistikách Dk (TW) :)
Byli jste suproví :hi
 

Habrton

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
30
Nyní však musím oznámit smutnou zprávu, že vedení projektu ve složení já a Kozmicz jsme se rozhodli Paladina ukončit. Další vydání proto již nevýjdou. Důvodem je již ztráta motivace při vytváření Paladina.
Plně Vám rozumím s tou ztrátou motivace. :king
Zároveň Vám chci též PODĚKOV za vše co jste pro nás hráče vykonávali. :thumb

Jak Kozmicze tak i Gismo jsem měl tu čest poznat i osobně na srazech hráčů D.K. :beer
Pro mne a snad i pro Vás to bylo vždy příjemné setkání. :p

Váš konec s psaním Paladina plně zapadá do trendu,který se tu poslední dobou vyskytl ... že staří hráči končí s hrou
. :axe
Není se,ale čemu divit ... nekonečnost hry s minimem pozitivních změn nebo spíše kosmetických vylepšení ubírá D.K. na ATRAKTIVITĚ.
InnoGames ... zaspalo na dalším rozvoji hry. :blush:cry
Jiné společnosti teď přebírají pomyslné žezlo na výsluní browserových her.
Nový hráči se,už nehrnou jako když tahle hra byla novinkou.

I já se řadím mezi bezpočet těch co již nehrají aktivně na žádném světě.
:p

Věřím,ale že Kozmicz a Gismo zůstanou nadále s námi v kontaktu zde přes fórum. :hi
Tak jak tomu je u většiny odejitých hráčů,kteří D.K. již aktivně nehrají.
Ale ve svém srdci zůstali jejími fanoušky nadále.:heart
[SPOIL]Třeba zase budou z nich moderátoři ... Kozmicz byl ten nejvyšší dříve.:cool
Je to samo sebo,ale na nich jestli se zapojí a jak dále do dění na D.K.
Po dobře odvedené práci si odpočinek od D.K. jistě zaslouží a v životě jsou jistě důležitější hodnoty než tu prosedávat mraky hodin.

Pánové ještě jednou Díky za vše ... :thumb:yeah[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
Nedivím se tomu že není motivace, ale proč kvůli několika lidem (ať jsou sebelepší/sebehorší) hned rušit celého paladina..? :pardon

Dosadí se nový členové (s dostatečnou motivací) a paladin může zase jet...

Nemusí se přeci hned rušit celý paladin jako takový....:pardon
 

DeletedUser27494

Guest
Nedivím se tomu že není motivace, ale proč kvůli několika lidem (ať jsou sebelepší/sebehorší) hned rušit celého paladina..? :pardon

Dosadí se nový členové (s dostatečnou motivací) a paladin může zase jet...

Nemusí se přeci hned rušit celý paladin jako takový....:pardon

Tomne také napadlo kdyby pokračoval někdo jiný!!!
 

DeletedUser

Guest
Už je to tu zas.

Nééééé, Kozmi, Gismo, já ten váš plátek tak miloval, proč končíte, proč musí být osud tak krutý? Prosííím, vraťte se, fňuk... :cry

Ehm ... Mno, ne, že bych z toho neměl ve výsledku radost, ale na druhou stranu nechápu, proč s tím končíte, měli jste tak hezký monopol, stačilo dosadit jen jiné lidi.

I když, jak vás znám, kdoví, jak dlouho bude ten váš ,,konec" trvat tentokrát.

Mno nic, teď upřímně, hodně štěstí, ať už budete dělat dál cokoliv.
 

DeletedUser2901

Guest
Škoda, už jsem myslel, že se jen tak nezastavíte, a ona přišla brzda... :(
No nic, do RL přeji vše nej, hodně ženských, pití a zábavy, a co nejmíň urejpaných traktorů... ;)
 
Nahoru