• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Koupení přes převod

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser31120

Guest
Ahoj mám otázku chci si koupit 5000 PB protože nemám na speedy už bohužel čas

Jak to mám udělat ?

To převedu 1365 CZK tam napíšu moje udaje a pak se připojím na DK dám tam svoje údaje a ono se to připočte nebo jak ?

Můžete mě někdo poradit jak to udělat ? Děkuji
 

DeletedUser16561

Guest
Keď chceš kupovať body cez bankový prevod, tak je to veľmi jednoduché.

V hre si vyberieš spôsob platby, ktorý Ti vyhovuje. V Tvojom prípade bankový prevod. Zobrazia sa Ti údaje o účte na ktorý pošleš peniaze. Opíšeš si to a pošleš peniaze na účet, ktorý Ti tam bude písať cez internet banking, alebo pôjdeš do niektorej z bánk priamo na pobočku.
Body na konto sa Ti pripíšu automatický po prijatí platby na účet. Bude to trvať pár dní, zhruba 5.

Po zaplatení, nemusíš už robiť nič ďalšie v hre. Iba čakať :)
 

DeletedUser16561

Guest
Nemáš za čo.
Skús zvoliť inú voľbu nákupu a body budeš mať hneď :)
 

DeletedUser31120

Guest
mě ten převod zatím sedí ještě mám 800 pp to stačí ...

Takže dám tam svoje jméno a přijmení a dám ok

Opíšu si údaje a pujdu do raifeisenky a tam to všechno řeknu a pošlu peníze

A nebo mohu jít i do jiné banky ?
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Nebo použiješ platební kartu, pokud ji vlastníš - s povolením k internetovému obchodování. To máš body připsány dřív, než se přepneš z prémia do vesnice. Má to však jednu nevýhodu - dva měsíce je nikomu nemůžeš půjčit nebo darovat. Ale pro vlastní potřebu je můžeš používat okamžitě.
 

DeletedUser31120

Guest
to chápu zase ono je to docela dobrá cena těch 1365 CZK za 5000 PB asi si to fakt koupím ...

Kreditka mě je k ničemu když mě tam nechodí peníze apod... takže ji vlastně nevlastním

Zkusím to za 15 dnů přes převod :) 7 dní uteče jak nic

Zase je dobrá výhoda že když máš aktivovaný premium a budeš neaktivní více jak 14 dní tak se ti účet nesmaže pokud máš premium :)

Jinak děkuji za rady Malkine a Biblosi :)

Lamac27 :hi
 

DeletedUser16561

Guest
Nemáš za čo lamači.

Tých 5000 pb je fakt výhodná kúpa ;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru