• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Koupil sis někdy premium?

  • Zakladatel vlákna DeletedUser20424
  • Vytvořeno

Koupil sis někdy premium?

  • Ano, kupuji si ho často

    Hlasy: 78 33,9%
  • Ano, párkrát jsem si ho koupil

    Hlasy: 41 17,8%
  • Ano, jednou sem si ho koupil

    Hlasy: 16 7,0%
  • Ne, ale možná si ho koupím až budu mít více bodů

    Hlasy: 32 13,9%
  • Nekoupil a zřejmě nekoupím

    Hlasy: 39 17,0%
  • V žádném případe bych si ho nekoupil

    Hlasy: 24 10,4%

  • Celkový počet hlasujících
    230
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Presně tak, tady jsu i dospělý ne jen děti a oni mejí bůh ví kolik peněz...Já mám tak akorát na svoji zábavu
 

DeletedUser32568

Guest
no jo no ... ale tak PÚ by mi ani nevadil, ale ty výhody za PB už ano :mad:mad
 

DeletedUser

Guest
Jeden jediný raz som si kúil cez SMS... ale to bol stav núdze... potreboval som niektoré funkcie... inak využívam len ten zadarmo :)
 

DeletedUser38134

Guest
[SUB]Já jsem si jednou koupil +20% vyšší produkci dřeva...ale PÚ bych si nikdy jen tak nekupoval... Ty jeho výhody mi nepřijdou zas až tak dobré, abych utrácel. Ale někdy chci zkusit správce účtu a na to bude PÚ potřeba[/SUB]
 

DeletedUser15465

Guest
Až se dostaneš na 1M bodů tak zjistíš, že hrát bez pú začíná být časově náročné...
A proto hraji s pú. Ne abych si mohl vyskakovat, to můžu i bez premka..
Ale abych u toho neseděl hodiny.. strávené ražením mincí... sotva bych dojel k poslední vesce mohl bych začít zase v té první..
 

luki28n

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
32
Já se snažím vyhrávat soutěže :D :D (vyhrál jsem jednou:scratch, u soutěže, ve které šlo o náhodu, výdělek (30pb) jsem použil na měsíční pomocník rabování :cool) Jinak asi jsem do toho vrazil tak 3 SMSky :king
 

DeletedUser38134

Guest
Až se dostaneš na 1M bodů tak zjistíš, že hrát bez pú začíná být časově náročné...
A proto hraji s pú. Ne abych si mohl vyskakovat, to můžu i bez premka..
Ale abych u toho neseděl hodiny.. strávené ražením mincí... sotva bych dojel k poslední vesce mohl bych začít zase v té první..

Jo jo, souhlasím. Já už teď mám dost vesnic a někdy mám koupeného správce účtu...bez něj bych si asi nedokázal zapamatovat na jaký stupeň budovy si vlastně šetřím :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru