• Nemáte rádi sníh? Tak si ho vypněte zde:

Událost Královské dostihy (2022)

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Kozmicz

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
1.914
Královské dostihy


Nejlepší jezdci z celého světa Divokých kmenů se sešli, aby proti sobě změřili síly v Královských dostizích!

Začátek události: 25. 5. 2022 (14:00)
Konec události: 30. 5. 2022 (14:00)
Světy: Všechny světy (kromě Classic a Speedu)

Yn7lyDo.jpg


Královské dostihy jsou událostí, která je založena na týmové spolupráci. Bojovat o vítězství ve velkolepém dostihovém závodu budete nejen proto, abyste ochránili svoji čest, ale také proto, abyste posbírali trofeje za vítězství a pomohli tak v rozvoji svému království.
Na začátku každého dostihu musíte udržovat nejen svého koně v kondici tím, že mu poskytnete dobré krmivo, ale také dostatečně motivovat vašeho žokeje tím, že mu budete fandit.

Máte-li k dispozici krmivo, můžete si vybrat mezi 4 druhy povzbuzení, která míří do různých rychlostí koně. Některá z nich jsou bezpečná, ale pomalejší, jiná jsou riskantnější, ale mohou zaručit lepší možný výsledek. Vybírejte vždy moudře a nezapomeňte: Toto je týmový dostih! Vaše volba ovlivní šance celého týmu. Užijte si závody a dostaňte se na vrchol v královských dostizích!

Od posledního spuštění události jsme vylepšili několik funkcí. Upravili jsme cenu za doplnění energie. Podobně, jako v události "Diamantový důl", se náklady na doplnění vynásobí počtem zakoupených doplnění. Tím se zajistí lepší vyváženost průběhu dostihů!

Hodně štěstí!

Video k události:

Máte-li otázky k nové události nebo nám chcete dát zpětnou vazbu, neváhejte se zapojit do naší diskuze k události.


Hodně štěstí!
 
Naposledy upraveno:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru