• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kraslice v Selidahově rezidenci

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
P4040021 (640x480).jpg
P4040020 (640x480).jpg

Spešl kraslice, která se tu zničehonic, zněčehoněco objevila přesně v okamžiku, kdy jsem se přihlašoval na DK :p
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Co je to za techniku? Já bych to tipl na háčkovanou nacukrovanou, když tak drží. Připomíná mi to totiž panenku, kterou jsme mívali doma v parádním pokoji v takové hodně "naškrobené" sukni, kterou jsme jako děti občas "ocucávali". Nebyla totiž škrobena škrobem, ale cukrovou vodou nebo jak se to tehdy dělalo.
 

DeletedUser

Guest
Kraslice

Tohle je obyčejná bílá tlustá nit, na kterou jsem potřeboval dost trpělivosti, abych z ní vyrobil pomocí vteřiňáku vajíčko :D

Se škrobem či cukrem mě to fakt nenapadlo a nevim, jestli bych to vůbec zvládl ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Hm, tak to by zas nenapadlo mne. Bych se bál, že si spíš k té niti přilepím prsty. Já když už, tak raději tavnou pistoli.

Ale zajímavé to tedy je.
 

DeletedUser

Guest
Tak vteřiňák bych na to nepoužila:D
Tahle technika se dělá vodním sklem :) jo a dělá se to na nafouknutý balonek,ketrý se pak praskne .
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru