• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Krumpáč hraběte Monte Christa - Umuhumunapuapua

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser40463

Guest
Krumpáč hraběte Monte Christo - Umuhumunapuapua

Umuhumunapuapua XII.jpg=*= KRUMPÁČ HRABĚTE MONTE CHRISTO=*=Umuhumunapuapua XIIa.jpg.....Při posledním útoku našel Tvůj Paladin ve vesnici zajímavý předmět. Jedná se o proslulý krumpáč hraběte Monte Christo. Tento předmět má zvláštní schopnosti, pokud si jej Tvůj Paladin vybere v bitvě. Zvýší sílu Paladina, takže při útoku bude snížena kapacita skrýše v napadené vesnici o 50% a kapacitu vlastní skrýše při obraně zvýší o 50%.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser40463

Guest
re:

No, chtěli něco originálního a když by šel s krumpáčem rabovat vesnici, vyraboval by víc, kdyby naopak musel bránit, s krumpáčem zachrání víc.... Jen mě ještě napadlo, že jsem mu na tom obrázku měl nasadit stavební přilbu :)))
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser41532

Guest
Velice zajímavý nápad :D:D:D bylo by docela zajímavé vidět Palacha s krumpáčem :D:D:D:D
 

DeletedUser33829

Guest
No, chtěli něco originálního a když by šel s krumpáčem rabovat vesnici, vyraboval by víc, kdyby naopak musel bránit, s krumpáčem zachrání víc.... Jen mě ještě napadlo, že jsem mu na tom obrázku měl nasadit stavební přilbu :)))
Jenže skrýš vyrabuješ jen tehdy, pokud porazíš obránce a toho porazíš jedině tak, že obranné vojsko zničíš celé, takže ten bonus ke skrýši i bez ohledu na to jak malý je především neuskutečnitelný a nikdy jej nevyužiješ.
Bonus při loupení pokud by platil na celé vojsko a všechny jednotky, tak super, pokud jen na paladina, tak to je jen 30 kousů, taky nic moc.:hi
 

DeletedUser40463

Guest
re

V tom případě je na tom při nalezení krumpáče lépe obránce, ale to přece vůbec nevadí--- když proti sobě bojují katapulty s ohněma, tak útok zdvojnásobí sílu, zatímco obranu zdesetinásobí - to je taky nepoměr..... Takže kdyby (KDYBY !) měl být krumpáš zařazen do hry, tak by byl další výhodou na straně obránce, pokud by jej měl pouze útočník, pak by tam nějaká výhoda byla, případně by se dalo změnit, že zárověň útočník získá výhodu tu, že se skrýš sníží o tři stupně.... To by už bylo myslím vyrovnanější. Soutěž ještě nezkončila a tak úpravy nejsou uzavřené... Ale díky za poznámku Umu
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Přilbu ne (tedy jestli myslíš tu, co se nosí na stavbách), ale helmici by mít mohl. :yes
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru