• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Krutovládce01

  • Zakladatel vlákna DeletedUser43523
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser43523

Guest
Sváteční jed

Píše se nový rok páně 1211 , začal pro mě jako všední den. Vstal jsem z postele , umyl jsem si ruce , obličej i nohy a nechal jsem si od mladého pážete přinést moji zbroj s tím , že jíst budu až po obchůzce.

Sešel jsem z mé komnaty dolů na dvůr a nechal jsem otevřít težkou dubovou okovanou bránu , když se brána otevřela , byl jsem jako opařený vroucí smolou. Všichni vojáci leželi na zemi nebo se váleli po stolech , byli jako zpráskaní psi. Zvolal jsem : ,, Vstávej holoto líná , pece jsou studené a a dřevo vlhne na dvorku ." Byl jsem zaskočen , že vojáci , pekaři , dráteníci a ta chátra chudá nestojí v řadách vyřadkovaní jako mince na lichvářském stole. Nikdo nehlídal hradby a koně spaly klidně ve stájích. V kostele nesvítily ani svícny .Psi pobíhali mezi těmi lenochy , ptáci se slétavali , klovali a jedli jídlo na stolech , dokonce i kradli stříbrné přibory.

A potom mi to došlo , jsou otráveni od těch bídáků z vedlejší vesnice. Klečel a modlil jsem se za jejich spásu a doufal jsem , že jednou dostanu sílu se pomstít. Vstal jsem a snažil jsem pomoct těm , kteří ještě dýchali. Přinesl jsem všechno různé býlí a vařil jsem z toho různé nápoje , snažil jsem se jim pomoct nejlíp , jak jsem mohl.

Najednou jsem si všiml jednoho vojáka s vyšitým erbem těch bídných psů z vedlejší vesnice. Popadl jsem ho za ten jeho roztrhaný límec a křičel jsem : ,, Co jste to provedli , co jste jim udělali ? Pověs mi jak jste je otrávili ?" A najednou jsem zaslechl smích. Pážata se mi smála , až se za břich popadala. Proč se mi smějí ? Neřešil jsem je , ale popadl jsem toho bastarda za ten jeho krví nasáklý erb , dal jsem mu hlavu na špalek a pravil jsem : ,,Řekni mi tvé jméno , ať vím , koho posílam do věčného ohně !!!" Odpovědí mi byl jen vzlykot a nesrozumitelné mumlání. Napřáhl jsem se a najednou : ,, Pane , pane , nechte ho být , on za nic nemůže !!! " Já na to : ,, Co , proč mám to nedochůdče nechat být ? "
A páže : ,, Dneska je pane Nový rok a včerejší noc byly oslavy , takže nejsou otrávení , ale ožrali se jako prasata."

Meč jsem schoval do kožené pochvy , posadil jsem se a pravil jsem : ,,Ta cházka jedna ." Smál jsem se z toho , jak jsem podezříval ty z druhé vesnice a cítil jsem se jako ten tupec.

Odešel jsem do svých komnat a začal jsem připravovat plán na generální obchůzku pro ta ožralá prasata. TO SE BUDOU DIVIT !!!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser33829

Guest
Super, ale to jedno adjektivum Ti tady smažou.:D
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Dáme mu šanci si to opravit, aby nebyl vyřazen.
 

DeletedUser43523

Guest
uz jsem vse opravil a nemely by se tam vyskytovat zadne vulgarismy
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru