• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Který kmen je na S7 nejlepší?

Který kmen je na S7 nejlepší?


  • Celkový počet hlasujících
    59

DeletedUser19739

Guest
nervově labilní jde s rodinou na procházku a klidný vyrovnaný týpek jako ty sedí celé dny a noci u kompu zabírajíc vesničky neaktivních, doufám, že tě to naplňuje a tvoje kámoše taky, při tý účasti si ani nikdo nevšimne že S7 skočil.
Poté co jste si omotali suport a nechali bloknout hráče jako byl Ross a jiné se tady prsíte, ty a lidi jako cháron, můj bejvalej spojenec, co jste si nechali změnit pravidla viz. zlevnění mincí, jste akorát k smíchu, o objektivitě světa 7 je přesvědčen možná nějakej najivka, o tom svědčí i hojná účast na něm.
Už sem nepolezu, s lidma jako jsi ty nechci sdílet už ani forum.

"ni čest ni sláva"

Nezastávám se Orderu, nemám je rád stejně jako ty, já jenom říkám, že dřív než si ochočili suport - jestli si ochočili suport - tak to bylo až po té co se stali jasně lepšími 777na světě. Svou slávu si poctivě vybojovali, až poté to začlo být na sv7... zvláštní.
Aspoň tak to vidím já.


Neboj, já nikdy:D
 

DeletedUser

Guest
nervově labilní jde s rodinou na procházku a klidný vyrovnaný týpek jako ty sedí celé dny a noci u kompu zabírajíc vesničky neaktivních, doufám, že tě to naplňuje a tvoje kámoše taky, při tý účasti si ani nikdo nevšimne že S7 skočil.
Poté co jste si omotali suport a nechali bloknout hráče jako byl Ross a jiné se tady prsíte, ty a lidi jako cháron, můj bejvalej spojenec, co jste si nechali změnit pravidla viz. zlevnění mincí, jste akorát k smíchu, o objektivitě světa 7 je přesvědčen možná nějakej najivka, o tom svědčí i hojná účast na něm.
Už sem nepolezu, s lidma jako jsi ty nechci sdílet už ani forum.

"ni čest ni sláva"

Jen doufám že máš pro osočení supportu závažné důkazy. Věc předávám administrátorce.
 

DeletedUser19739

Guest
Administrátorka dostala dopisy předpokládám už hodněkrát:)
 

DeletedUser29970

Guest
zas len tvoje blbe kecy nic ine nevies len dristat nezmysli. uz radsej cus lebo to co citam ma z toho oci bolia, nevies zniest prehru...
o nic ine nejde len o to ze mi ako kmen spolupracujeme a vy neviete nic, mna osobne barbarky nebavia zaberat radsej budem utocit na takych ako si ty a zneprijemnim im hru. pochop konecne ze toto je len hra a zivot je nieco ine tak uz nedristaj nezmysli...
a pre tvoje info nesedim tu cele dni a noci nemam na to dovod!!!
Bavim sa hrou a taky ako ty mi hru nezneprijemnia len sa na nich dobre pobavim!!!!!!!!!!!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11059

Guest
Přiznám se, že netuším, o co na světě jde za povídačky ohledně supportu a kmenu Order, ale hrával jsem zde v dobách dávných a již v tu dobu byl kmen Order ten opravdu nejlepší. Na koho si ve válce vyšlápl (v cca 20 lidech - protivník byl full kmen), bez jediného zakolísání zničil. Všichni se Orderu báli a předli kompilace, jak je zastavit. Nepovedlo se. Kmen rostl a nejen na kvalitních hráčích z kmene Queen a pak další, ale především na získávání vesniček za pomoci sekery a kavalerie.

Takže pokud se někde něco zvrtlo a ještě umocnilo jejich sílu a jsou k tomu důkazy, nechť jsou předloženy v ticketu administrátorce. Pokud žádné nejsou, pak je to už jen opět jako vždy a všude, když svět končí, řev poraženého, který neunese to, že někdo byl lepší nažli on.

Tak to vídám na všech končících světech. Pokaždé, když někdo prohraje, snaží se namluvit okolí, že vítěz vlastně podváděl.
Je mi pak takových líto. Upřímně líto.
 

DeletedUser19739

Guest
Až na jednu chybičku, sv7 nekončí, a ještě nějakou chvíli končit nebude:(
 
Nahoru