• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Líbí se Vám nastavení světa 32

  • Zakladatel vlákna Zakladatel vlákna DeletedUser36491
  • Vytvořeno Vytvořeno

Líbí se Vám nýnější nastavení světa?

  • Ano

    Hlasy: 21 63,6%
  • Ne

    Hlasy: 12 36,4%

  • Celkový počet hlasujících
    33
A původní limit členů v kmeni 20.

Stejně to byl nejhezčí svět, kde jsem hrál, nechť žije kmen Knights of Honor:king
 
Dobře ,dobře, jiný počet členů v kmeni atd... ale to je změna k lepšímu, dle mého názoru je jeden z nejlépe nastavených světů... a s.8 byl též super :)
 
Nastavení se mi celkem zamlouvá. Ani mi tolik nevadí rychlost jednotek a surovin, jako rychlost výstavby. Ta mne neskutečně zvedá krevní tlak. Na co jsem hodně zvědav, jak budou pokračovat s inventářem a paladinem. A jestli to bude jen na novém světě, nebo se to projeví i na ostatních.
 
Zpět
Nahoru