• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Líbí se Vám nastavení světa 32

Líbí se Vám nýnější nastavení světa?

  • Ano

    Hlasy: 21 63,6%
  • Ne

    Hlasy: 12 36,4%

  • Celkový počet hlasujících
    33

DeletedUser36491

Guest
Zdravím komunito!

Tak co? Líbí se vám nastavení tohoto světa? Co byste případně v nastavení změnili?

Mně se to celkem líbí, že to není rychlé, což je opravdu dobré.
Asi bych nic v nastavení neměnil.

Touto anketou nic neovlivníme.

Povídejte, hlasujte.
 

DeletedUser15465

Guest
tenhle řádeček je docela důležitej.. a když to píšeš ty, tak doufám že to tak zůstane:
Touto anketou nic neovlivníme.

Nastavení vypadá fajn, jen mi vadí 2 věci: 1. malý dosah šlechty 2. už tu hodně dlouho nebyl svět s vysokým limitem hráčů v kmenu (+200).
 

DeletedUser

Guest
Jde to, až na ten noční bonus. Jak říká staré přísloví "Hráči DK nikdy nespí.";)
 

DeletedUser33829

Guest
Linteo nedávno udělal na slovenských DK anketu ohledně nastavení světa a hráči si mohli vybrat nastavení světa (rychlost světa, jednotek, zlaté mince x balíčky surovin, paladin, lučištníci atd.), sice tam nebylo úplně všechno, ale to by mohlo být taky 30 anket (hlavně u nočního bonusu by se dalo vyřádit, jak jeho síla, tak časová délka nebo bez nočního bonusu), ty základní věci tam byly a bylo toho hodně a InnoGames GmbH., pak spustilo svět přesně na základě výsledků těchto anket, tak proč to neudělat i tady tak?;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser36491

Guest
Navrhnu to nýnějšímu administrátorovi, třeba to příště bude tak, jak to udělal Linteo na SK DK, uvidíme.
Děkuji každopádně za návrh Shedde. :)
 

DeletedUser34317

Guest
Linteo nedávno udělal na slovenských DK anketu ohledně nastavení světa a hráči si mohli vybrat nastavení světa (rychlost světa, jednotek, zlaté mince x balíčky surovin, paladin, lučištníci atd.), sice tam nebylo úplně všechno, ale to by mohlo být taky 30 anket (hlavně u nočního bonusu by se dalo vyřádit, jak jeho síla, tak časová délka nebo bez nočního bonusu), ty základní věci tam byly a bylo toho hodně a InnoGames GmbH., pak spustilo svět přesně na základě výsledků těchto anket, tak proč to neudělat i tady tak?;)

Mám dojem že to tu taky dříve bylo, hold ale Indigra asi pak nějak zlenivěla :D
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
líbí se mi snad jen až na to že mám rád rychlejší produkci :)
 

DeletedUser35151

Guest
Byl by dobrej alespoň jeden svět bez luků, kostela a rychlost vojáků a výstavby 2.
 
Nahoru