• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Lady Ayame

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Milý Ježíšku!
Jistě víš, že ti nepíšu proto, že bych snad byla egoistická královna vesnic, kterým se dobře daří. Určitě díky svým úžasným superschopnostem chápeš, že jsem skromná, přesto velice vážená vládkyně, jejíž vesnice strádají. Pokud nás však můžeš obdarovat, rozhodně ne chlebem - a to snad nepíšu proto, že by moje vesnice jídlem plýtvala, veškeré jídlo, které je hozeno do odpadu, později najde svoje využití. Ať už je sežráno krysami nebo tím podporujeme růst mechů (plísně). Naše vesnice strádá především víno, piva máme tolik, že jím můžeme živit krysy nakrmené chlebem.
Vzhledem k tomu, že jsme očividně výborní chovatelé, bych si pro svou vesničku přála buď krysí farmu nebo objekt, do kterého bych mohla krysí farmu uzavřít. Měli bychom díky tomu lepší využití zbytků a nehnilo by nám ve středověkých kanalizacích. Vážně by mě to moc potěšilo.
Dále bych si přála pár zlaťáků, které se mi jistě hodí na vylepšení sídla. Chtěla bych ho trochu poopravit. Nechci totiž rádoby luxus, který tu zbyl po ostatních vládcích. Dále bych si chtěla do kanceláře pořídit rotoped, jistě by mi to potom myslelo lépe. Možná to je ale trochu vedlejší přání, protože pro mě tvrdá práce opravdu není.
Těch věcí, které bych si přála, by bylo dost, ale ty peníze by se mi vážně hodily. Z těch hnusných litrů hnusného piva začínám mít pivní břich a to se na ženy nesluší, proto chci to víno a rotoped.
Tvá skromná Lady Ayame s chudou skromnou vesničkou.

PS: Pokud mi přineseš něco hezkého, pojmenuji po tobě nějakou vesnici!

Snad to splňuje požadavky. ^^
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru