• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Lamač

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser31120

Guest
Jak se šlechtic ženil a měl to moc těžké!

[SPOIL]
34Bez_n_zvu.png
[/SPOIL]


Jednoho dne v jedné malé vesničce jménem U kulatého rytíře žil šlechtic, kterému se říkalo šikovný zachránce, protože při každém útoku na jejich vesnici vždy zachránil všem životy.Obyvatelům bylo pořád divné, proč se mladý šlechtic přesto stále trápí, a pak na to přišli, šlechtic se chtěl ženit a nemohl najít tu pravou nevěstu.
Proto se obyvatelé domluvili, že ho seznámí s tajnou paladinkou z nedaleké vesnice a taky se povedlo.Mladý šlechtic sebral odvahu a krásnou paladinku pozval na romantické seznamovací rande, kde si nakonec dali svůj první polibek. O pár měsíců později mladý šlechtic požádal krásnou paladinku o ruku, ta vůbec neodmítla,naopak přijala s radostí a přemýšlela, zda není ve snu.Mladý milenecký pár si dohodl den svatby, jak se přibližoval blíže a blíže, velkolepé přípravy na svatbu vrcholily. Hostina byla dohodnuta v pánském domě a jako svědci nejstatečnější kopiníka nejhezčí šermířka.
Odbylo přesně poledne svatebního dne. Mladý šlechtic a krásná paladinka, postupovali k oltáři, kde je vítal oddávající, po několika úvodních slovech, padla ta nejdůležitější otázka:,„Táží se vás, berete si tuto krásnou nevěstu za svoji ženu?“
Mladý šlechtic odpověděl radostně: „ANO!“
Stejná otázka položena samozřejmě i mladičké nevěstě, té ukáplo několik slziček, ale řekla taky své ANO. Poté si novomanželé vyměnili prstýnky a dali si svůj první manželský polibek. Poté se pokračovalo na hostinu, kde si u vchodu rozbili talíř, krásný novomanželský pár musel sebrat lopatku se smetáčkem a vše uklidit.Podávala se polévka, kde mladý šlechtic s krásnou paladinkou dostali společný novomanželský bryndáček a navzájem se krmili, poté následovaly další chody.Poté se začalo tancovat, a pěkně řádit, obyvatelé byly moc opilí a už nevěděli co se děje, někdy k ránu hostina skončila. A všichni se rozešli domů.
Šlechtic a nejkrásnější paladinka žijí dodnes spolu a moc jsou šťastní.

Doufám, že se vám bude můj krátký příběh zamlouvat.
Lamač
:hi
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser31120

Guest
No jo, šlechtic a paladinka, a právě o nich ten příběh je.
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Trošku jsem to tu promazal, prosím nespamovat, psát k věci a vyvarovat se urážek.
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Martin Říha... To je pořád řečí jak by to mohlo být lepší, ale sám si nikdy nic kloudného nenapsal. Stačilo mi jaký nesmysly si napsal k hodnocení MČSR a hned mi je jasný, že nejsi žádný spisovatel, proto nechápu jak si můžeš dovolit kritizovat něco co sám neumíš. To absolutně nesnesu...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser33829

Guest
Ber to tak, jak to řekl Karel Havlíček Borovský, kritik to nemusí umět lépe.

EDIT: Lamači, oprav si ten text!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Malinko takové ... "odhrkané" :)
[SPOIL]obrázek porušuje Pravidla fóra[/SPOIL]
 

DeletedUser33829

Guest
Malinko takové ... "odhrkané" :)
To není odhrkané, to je Lamačova úroveň.;) Já věřím, že si s tím dal práci, a že to nesfoukl v rychlosti, aby to měl co nejrychleji napsané. Je to prostě jeho laťka vyjadřování a užívání češtiny.:pardon Jen si mohl už ten slovosled upravit a chyby opravit.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru