• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Lamac27 - Aneb chytání dědků

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser31120

Guest
Jednoho dne byla na mě plánovaná velkoakce nepřátelského kmene ..

Tak sem se tomu dost ... co dost krutě rmrtě moc smál že sem měl i v kalhotech :D :D

Řechtal sem se smíchy že na mě nic nepujde a ono fakt jo ... jednoho večera sem šel chrnět a radši na 03:00 hodinu sem si nastavil budík :D

A ono to fakt šlo 30 útoků s toho sem si vypočítal že šlo 15 fake a 15 čistek ... ani 1 u mě neprošel protože mě kmen naposílal ohně s palachem do každé vesky :D

Po té sem si s hráčema co mě snažili čistit psal :D :

[SPOIL]Lamac27 - CO zkoušíš lamko ?
Hráč - Tě čistit tlamo ... Na nic se nezmůžeš jen na kmen že ?
Lamac27 - Boha běž si hrát na píseček nic jinýho neumíš když jdete na mě v 5 tak proč mě kmen nemůže podpořit ?
Hráč - Bože ty socko seš mě úplně ukradenej i ten váš nechutnej kmen

Omlouvám se že to píšu takhle ale zprávy mě zmizli když sem neměl premiák a neuložil sem si to do skladu .. ale uložil sem si to do WORDU zkopírované
[/SPOIL]

Další zpráva :D

[SPOIL]Lamac27 : Ahoj Bejby si spokojen s moji deffem ?
Hráč : Di do**** ty ubohá lamo
Lamac27 : No no chlapče víš že tohle je na support ?
Hráč : Je mě to u pr***e chápeš ? Stejně končím
Lamac27 : tak se tu měj :D snad se potkáme na jiných světech[/SPOIL]



Dostával sem info z kmene z kterého na mě mělo jít 5-7 hráčů průměrně mělo jít asi 30 fullek a měli mě sebrat několik vesniček bo pár sem jim jako povedlo protože chytání nejde odslova furt a pokud chytnete vláčky ... tak jen se štěstím že ? :) a hlavně s dobrým netem :D

Teď k tématu

K DK sem už vstal vE 3 protože sem věděl že tá akce je 100% a že se bude konat celý den ..
A právě že konala jak sem psal něco sem chytl a něco ne ..
Šlo několik hráčů .. Někde neprošli a někde jo.. :D

Taky sem nemohl chytat všechno zde je důkaz že se mě někdy ten vláček chytnout nepodaří ale je to jen hra která mě baví a budu ji hrát pořád dokaď mě to neomrzí :p
[SPOIL]Historka1.png[/SPOIL]​

Tady se mě to bohužel nepovedlo o několik milisekund což mě pořádně vytočilo :cry:cryA dobyli ju .. ale mě to holt nevadilo..

Do akce se zapojilo celkově 5 hráčů a dost sem se vysmál jaké jsou to lamky a které neumí vůbec utočit jelikož s touto hrou už mám nějaké zkušenosti

Další útoky směrovali někam jinam a dost sem toho pochytal a měl sem super den protože v ten den sem totiž dostal z práce volno tak sem se docela nenudil místo abych strávil někde den s rodinou apod... tak sem seděl u NTB jak závislák a furt pokoušel chytat vlaky..

Další Obrázek kde se mě to podařilo chytit :D
[SPOIL]Historka2.png[/SPOIL]

Hned na to mě přišla další zpráva po chycení:

Hráč: Lamo deme***í chytat umíš a bránit ne že ? :D
Lamac27 : Bože zalez někam ty nulo :)

Na tenhle útok snad nezapomenu protože sem měl dost času tak sem chtěl zamachrovat u kámoše ... který mě řekl že pár útoků netrefím do chytnutí a když sem mu tenhle obrázek poslal měl úplně vyvalené očiska :)


U dalšího obrázku se mě povedlo chytit jen jednoho dědka ale aspoň něco než-li přijít o vesnici .. :)
Útočník byl docela překvapen myslel si že je drsnej chlapec ... a že mě dobije ale měl s toho prd ...

Viz. Obrázek
[SPOIL]Historka3.png[/SPOIL]​

Mám docela dost obrázku ale nebudu vás tím zbytečně strapňovat ... nebo spíš sebe :)

Ještě sem vložím další protože mě to hodně baví a těchto obrázků mám plno kde sem to 20x nechytl :( :wacko
[SPOIL]XttolaF.png[/SPOIL]​

Ach ty moje zkušenosti jsou ještě holt slabé mám se co učit :)

Děkuji za přečtení tohoto soutěžního příspěvku a budu se těšit na kladné komentáře
Pokud budou Reputace tak bych prosil o vaše podepsaní děkuji


Upraveno 05.10.2013 17:10

Lamac27 :hi
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Byzanticy

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
17
Lamači, nemohu rejt, a nechci se strapn'ovat ale na mě nešel skoro nikdy vlak a když jo tak jsem měl ve vesnici beton, takže klobouk dolů :himáš to pěkný.:cool
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Času dost - tohle téma by se dalo povyprávět trochu dramatičtěji. Věřím, že to zvládneš. :great
 

DeletedUser33829

Guest
Téma sis vybral dobré, ale šlo by to povyprávět lépe.;)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
No, měl bys mít souhlas k uveřejnění soukromé konverzace - jinak by to bylo špatné. Takže buď opatřit, nebo jen dát do uvozovek jako přímou řeč, bez citování (tedy bez autorů textu). Jinak už je to živější.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru