• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Legendy

DeletedUser44291

Guest
No, píšu pod jiným účtem. K původnímu LucusQa neznám heslo a email uz vubec. A kluci ruku na srdce kdo si mě pamatuje?
Co čtu tak všichni píšete lidi, kteří mi byly velmi blízko. Určitě se všem změnili Nicky. Zacla jsem hrat opet pod účtem LucusQa. Ale co si budem povídat pánové. Už mam dve malý děti a to se nedá hrát SDS a obstarávat je.
A ted k veci:

Siiu byl jak můj táta. Strašne moc rada na něj vzpomínám. Tolik zprav co jsme si vyměnili.. opravdu jsem ho tenkrát brala jak otce.

Legendary sir dadam. Člověk, kterýho jsem si vždy představovala vedle sebe. Byli jsme prostě svoji.

Fcéčko a x dalších jeho nicků. Můj strakonický kamarád do deště.

Sds rundeni ani nejmenuji. Možná mam kluky ješte i na FB. Byly jsme tým.

A na koho nemuzu zapomenout je Lamač. Bylo tam pro nás dva obrovský pouto.
A mohla bych jmenovat dál...

Kdo si pamatuje vyhral. Kdo ne ma smulu a krasny vzpominky v hajzlu.

Co se tyka praetoriana. Supr hráč ale měl potřebu me likvidovat
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Ahoooooj Luciiiii,

tebe bych tady opravdu nečekal, a děkuji potěšilo mě to..
 

DeletedUser44291

Guest
Ahoooooj Luciiiii,

tebe bych tady opravdu nečekal, a děkuji potěšilo mě to..

Já bych tu sebe taky nečekala. :D ale i od rodiny chci občas vypnout. Je to fakt makačka. Děti mam od sebe 10měsíců. Takže už nejsem rodič ale rozhodčí :D. Chtěla jsem si zahrat noční blesk. Spustila jsem a za 2 hod. Byla tuhá. Kde jsou ty časy, kdy jsme hráli nonstop a domlouvali se na další kola.
 

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Napsal jsem ti tady zprávu na fóru, mrkni na to :)
 

DeletedUser22495

Guest
Neuvěřitelné kolik stejných nicků se tu drží.

Já osobně kdybych měl vyjmenovávat všechny s kterými sem proseděl tisíce hodin u DK tak tu jsme do vánoc 2024. Za mě má uznání každý kdo hraje férově. Každý kdo i přes prohru dokáže vstát a začít znovu. Jen mě mrzí to nastavení co tam teď bývá. Chtěl sem si zahrát, ale má to smysl? My to hráli kvůli lidem kteří hráli s náma. Kvůli x desítkám hodin prokecaných na skypu. Teď mi přijde že hra je v ... Ale možná je to jen můj dojem. Přeci jen už mi není 16 :-D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser25387

Guest
Je to neuvěřitelné, že se hráči, co začínali na úplným začátku vrací zpátky. Nebo jsem rád, že je zase můžu potkat.

Hodiny i dny prosezený u kmenů a skype. U většiny hráču doma máma vypínala internet, u někoho řvala :D Ono týden v kuse nechodit do školy v noci hrát pod peřinou kmeny :D však to známe, kde ty léta jsou.

Takže koho si tak pamatuji , je to dost let. Fcečko, Dadam, Skeleton, Lamač, Technik, Babička, Demon10, Radimgaluška, Siiu, GuliverCZ, Lucusqa, Verena, Pretoš, Ericeq, Sius, Diktator Miloš, Šachlík, Speedak, Vkevin, možná mi někdo vypadl, ale těch hráčů skym jsem hrál nebo bojoval bylo hodně, protože jsem začínal na úplným začátku speedů.

Tým byl hlavně s Dadamem a Fcečkem, Skeleton. Často Verena, naše paní máma z Rakouska. Hodiny a hodiny na skype, každodenní Tomášovo narážky na vídenský párky :D jo žeru je do dneška :D

Ale hlavně jsem týmy nějak neřešil, hrál jsem skym bylo at to už byl Siiu nebo Lamač.

Ano i s Lucinkou Bezouškovou jsme často hrávali a ostatní dostávali na prdel :D Už máš 2 prcky jo? Pamatuji si jednoho, ale to už je taky nějaký rok zpět. Můžeme dát nějaký sraz v Praze, přiletím v červnu a budu nějaký den u tatky v Praze. Pokud si pamatuju, tak i bydlíš poblíž Krčské vodárny. Fce tam taky žije. Pivko s veteránama by bodlo.

Z někým jsem v konaktu do teď s někým bohužel už ne. Skype jsem už odepsal před lety, jako většina hráčů.

Vkevin, ano momentálně žiju přes 2 roky mimo Českou republiku a to ted přímo v Galway (Irsko)

PS: Pamaujete na nick děd29, nevim jestli to píši dobře, byl to děda něco kolem 70 let :D Tak doufám, že nám to vydrží a sejdeme se tu i v tom věku

Kmenám Zdar!
 

DeletedUser44291

Guest
Je to neuvěřitelné, že se hráči, co začínali na úplným začátku vrací zpátky. Nebo jsem rád, že je zase můžu potkat.

Hodiny i dny prosezený u kmenů a skype. U většiny hráču doma máma vypínala internet, u někoho řvala :D Ono týden v kuse nechodit do školy v noci hrát pod peřinou kmeny :D však to známe, kde ty léta jsou.

Takže koho si tak pamatuji , je to dost let. Fcečko, Dadam, Skeleton, Lamač, Technik, Babička, Demon10, Radimgaluška, Siiu, GuliverCZ, Lucusqa, Verena, Pretoš, Ericeq, Sius, Diktator Miloš, Šachlík, Speedak, Vkevin, možná mi někdo vypadl, ale těch hráčů skym jsem hrál nebo bojoval bylo hodně, protože jsem začínal na úplným začátku speedů.

Tým byl hlavně s Dadamem a Fcečkem, Skeleton. Často Verena, naše paní máma z Rakouska. Hodiny a hodiny na skype, každodenní Tomášovo narážky na vídenský párky :D jo žeru je do dneška :D

Ale hlavně jsem týmy nějak neřešil, hrál jsem skym bylo at to už byl Siiu nebo Lamač.

Ano i s Lucinkou Bezouškovou jsme často hrávali a ostatní dostávali na prdel :D Už máš 2 prcky jo? Pamatuji si jednoho, ale to už je taky nějaký rok zpět. Můžeme dát nějaký sraz v Praze, přiletím v červnu a budu nějaký den u tatky v Praze. Pokud si pamatuju, tak i bydlíš poblíž Krčské vodárny. Fce tam taky žije. Pivko s veteránama by bodlo.

Z někým jsem v konaktu do teď s někým bohužel už ne. Skype jsem už odepsal před lety, jako většina hráčů.

Vkevin, ano momentálně žiju přes 2 roky mimo Českou republiku a to ted přímo v Galway (Irsko)

PS: Pamaujete na nick děd29, nevim jestli to píši dobře, byl to děda něco kolem 70 let :D Tak doufám, že nám to vydrží a sejdeme se tu i v tom věku

Kmenám Zdar!

Už bydlím v Jesenici a na podzim jsou v úvahu stodůlky či Sadská(chlap tam maká po-pa) ale i tak to mám kousek.
Jojo už mám páreček. Holku i kluka kazdopadně si to popletl. Začínali jsme na zeleným ICQ . Nedavno jsem rikala bratrovi, že jsme to kdysi měli a čuměl na mě jak deb*l, že co to je jojo tenkrat to byl masakr. Teď jsem ráda že vydržim vzhuru do večerníčka
 

radimgaluska

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
7
No prostě kámoš ze kterým hraji od začátku takovejch moc není už na spídech .
 
Nahoru