• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Lontra

  • Zakladatel vlákna DeletedUser40698
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser40698

Guest

přímý odkaz na obrázek
:http://i.imgur.com/tyHcp4X.png




Vydal jsem se cestou magie. Je to zatím rychloprojekt a budu ho průbežně upravovat jednak textově, ale též i graficky.
Snad je vložení obrázku dle pravidel.

EDIT 26.1.: tak nevím, tak už jedině takto jsem tedy vložil ten obrázek jenže stejně neni v zadaném plném rozlišení, nýbrž ve zmenšeném, plné rozlišení sem prostě nedokážu "nacpat"...
EDIT 1; 26.1.: z větší míry lze už tento obrázek považovat za skoro finální ...
EDIT 2; 29.1. :
Ještě jsem tam přidal jeden magický předmět, též přidávám NESOUTĚŽNÍ OBRÁZEK
EDIT 3; 1.2.: nová verze soutěžního obrázku a nová verze s prvky animace u nesoutěžního obrázku
EDIT 4; 7.2.: nahrána soutěžní finální verze č.7.(opraveny dvě chyby v textu, 1x záměna slovosledu v jedné větě a 1x náhrada slova)


NESOUTĚŽNÍ OBRÁZEK

přímý odkaz: http://i.imgur.com/SHc3CyM.gif




 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Dobrý počin, ale velikost obrázku jsem zatím nekontroloval.
 

DeletedUser

Guest
Hezký nápad :). Dokonce jsem se dozvěděl něco nového :D
 

DeletedUser40698

Guest
Děkuji, snaha byla. Ještě se to budu pokoušet vylepšovat, nelíbí se mi tam ty objekty které jsem tam vložil, jsou jaksi "nesprávně" umístěné případně možná budou nahrazeny vhodnějšími.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
JE to zajímavé, ten nesoutěžní se dá rozkliknout na původní velikost.

Ano, je lepší, když dáte nejen obrázek, ale i odkaz na něj, On se kousek skryje - je to vidět i na tom obrázku v zadání. Ale to byl právě takový malý chytáček, jak se poperete s rozmístěním ...
 

sakaal

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Speed Administrátor
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
260
Poučné :) Držím palce v súťaži.
 

DeletedUser40698

Guest
Děkuji.:) Už mám další update obrázku, ale řekl jsem si, že jedu moc rychle a moc často dávám nové verze. Tak trochu zmírním tempo.:yes U nesoutěžního musím předělat něco, cehož si mé oči nevšimly.

Teď akorát předělám ten soutěžní obrázek aby šel rozkliknout i jako ten nesoutěžní.



EDIT: jelikož lze svůj příspěvek smazat když je jako poslední, tak jsem využil této výsady abych tu zbytečně neměl dva posty pod sebou, protože na jiných forech je to pod trestem zakázané mít double a více posty.

Takže dnes nahrána nová verze soutěžního obrázku v pořadí již 6.
Nikde v pravidlech nevidím, že by byl zakázán obrázek ve formatu Gif i ten mám připraven jako soutežní, ale zatím jsem nahrál ve formátu Gif jen ten nesoutěžní(protože nemám 100% jistotu, že Gif(ový) obrázek mohu použít i jako soutěžní.:cool
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Formát obrázku nevadí, nebyl stanoven, důležité je, aby se to správně zobrazilo a aby bylo dodrženo pravidlo, že to nebude víc než jedna třetina obrázku. To co jsi mi poslal jako ukázku, by v konečném součtu pokrylo víc než tu třetinu nejspíš, i když na druhou stranu, není to špatný nápad.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru