• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Lontra

  • Zakladatel vlákna DeletedUser40698
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser40698

Guest
No, nebudu otálet, protože když už se zde začaly objevovat práce s polonahými akty, tak moje dílo, patrně také zapadne do kuriozit.
Něco k obrázku: ta hlavní budova je kreslena ručně tužkou, následně obtáhnuta modrou propiskou a naskenována do pc, po té upravena v programu. Kliknutím na obrázek se otevře v novém okně.
Samozřejmě, je to hrubá práce. Též vím, že nemám šanci vyhrát, přesto ano, účast je skoro povinná.

EDIT 2.11.2015 12:12
tak nová verze kdy jsem, trochu poretušoval obrys budovy, vymazal bílá místa a srovnal stěnu levé strany budovy vypadala totiž jako flaška od mléka kdo ještě pamatuje kdysi v konzumech ty skleněný láhve s hliníkovým víčkem.
Vždy první obrázek bude platný pro soutěž a ostatní pro porovnání, jinak je viděť, že opravdu my lidstvo pocházíme z primátů neboli opic, protože se umíme dobře opičit přesněji okopírovat jiné dřívěji vložené práce.:wacko

EDIT 4.11.2015 1:45
Měním strategii a i obrázek, na přání jsem sbastlil jiný, tak snad s ním zapadnu mezi "průměráky", mě osobně se ten předchozí výtvor prostě moc nelíbí a určitě mám navíc a prostě neumím kreslit, nejsem bohužel Picasso. ;)

EDIT 4.11.2015 18:10 Snad lepší.

EDIT
5.11.2015 9:30 Změna barvy pozadí

EDIT 5.11.2015 13:00
upraveno zobrazen pouze aktuální soutěžní obrázek

EDIT 5.11.2015 22:22
Konečná úprava, dokresleny chybějící hradby a střecha mezi hradbami tak aby to co nejlépe odpovídalo ručně kreslené hrubé předloze.
Předloha vložena v odkazu na konci příspěvku.

Soutěžní:





A stará předchozí verze pro porovnání zde:



a zde aby to nemátlo je album ostatních neaktuálních předchozích verzí: http://imgur.com/a/UvjdA



Zde originální ručně kreslená předloha na papír bez úprav a naskenovaná ve vysokém rozlišení: http://i.imgur.com/kCHb2i9.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
No víš jak, nikdy neříkej nikdy ... Ale ten nápis hry mi tam nějak neladí - nemusí to být název hry, ale cokoli ze hry.
 

DeletedUser40698

Guest
Pravda, ten můj je takový fádní. Uvidím co z toho vykouzlím. :scratch

Tak vložena nová verze pro porovnání staré budou v příspěvku a nová a zároveň soutěžní jako první.:great
 

DeletedUser40698

Guest
Díky, ale změnil jsem obrázek a úplně z jiného soudku, viz text. Prostě neumím kreslit. Stará práce vypadá fakt dost fádně, navíc jsem plnil přání jedné veledůležité osoby a ta si to zaslouží.:cool
 

sakaal

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Speed Administrátor
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
260
Do tvojho kresleného návrhu, vlož jeden grafický prvok z hry Dk a tvoje dielko bude originálne a super.
 

DeletedUser40698

Guest
Nad tím už jsem dnes ráno také přemýšlel, že k tomu mému kreslenému přidám nějaký grafický prvek ze hry a dokonce jsem udělal barevnou tu budovu klasicky jako omalovánku, prostě namíchal nějaké barvy a ručně pomocí nástroje štětec vyplnil. A líbilo se to i té "důležité osobě". :)

Dík za tip.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Tak Ti nevím, Lontro, ale nechceš změnit i tu barvu pozadí? Tohle dost "rve" oči.
 

DeletedUser40698

Guest
Tak nevím Biblosi, lepší ta barva? Ještě se pokusím něco dolepšit když soutěž končí až o půlnoci, jsem si všimnul nějakých nedostatků, ale tak z 99% už je to konečná fáze.:yes

Jinak jsem chtěl ještě dodat, že co jsem kreslil tu budovu tužkou rukou, nebyla na originále provedena žádná retuš, to jest nic nebylo gumováno, tedy všechny tahy nakresleny na první pokus, až později v grafickém programu jsem nějaké nerovnosti upravoval. Navíc jsem to skenoval ve vysokém rozlišení a to 6418x5762px 1200x1200 DPI a soubor je 3,24MB velký. Pak ho sem pro zajímavost dám formou klikacího thumbnail na uložiště.:cool
 

sakaal

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Speed Administrátor
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
260
Prvý návrh je súťažný? Ak áno je to pekný originálny návrh. Držím ti palce.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru