• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Lord Keltus-vánoční dopis Ježíškovi

  • Zakladatel vlákna DeletedUser40821
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser40821

Guest
Je to takový pokus, když sem nikdo nic nedáváte

Milý Ježíšku,
doufám, že se ti žije dobře a že tyto vánoce budeš štědrý. Jak jistě víš, tak náš lid trpí velikou bídou. Dlouhodobý konflikt mezi naším panovníkem a naším sousedem. Prosím tě velmi mnoho a modlím se za tebe, ať už tyto boje ustanou. Štěstí je, že panovníci podepsali mírovou smlouvu a že se nesmí o vánočních svátcích, tvých narozeninách, válčit. Zima u nás není, zaplať Pánbůh krutá, tak by se mohla naše situace zlepšit. Pomož nám postavit mocné hradby. Moc doufáme, že naši dřevorubci budou mít co kácet v lesích a aby jim to opět nepokáceli nepřátelé. Prosíme moc, aby se našim těžařům železné rudy hojně dařilo, aby naši vojáci mohli mít kvalitní brnění po celém těle svém. Země nechť obdaruje naše pracovité hrnčíře, aby měli kvalitní hlínu na výrobu důležitých věcí. Co se mě týče jako prostého pracovníka v selském dvoře, tak prosím, aby sklizeň příští rok byla dobrá a kosa nová na kosení obilí hodila by se mi velmi. Obdaruj nás i trochou více vody, než tento rok, kdy bylo vody nedostatek veliký. Prosím velmi moc, ať je zima celkem silná, aby všichni škůdci vyhynuli a neničili nám úrodu. To je za mě zatím dost. Samozřejmě, že kdyby sis ještě na něco vzpomněl, co bych mohl do příštích svátků vánočních potřebovat, tak mi buď dej vědět, nebo mě tím obdaruj.

Tvůj Lord Keltus


Doufám, že se vám to líbilo:):(:p:rofl:D:yes;):blush:pardon:cry:hi:mocking
 

sakaal

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Speed Administrátor
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
265
Veľmi pekné :)
 

Olda22

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
17
Jen ty smajlíky na konci jsou myslím nepotřebné, ale jinak jako celek pěkný.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru