• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Lort.Profik

  • Zakladatel vlákna Zakladatel vlákna Lort.Profik
  • Vytvořeno Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Děkuji :) Ale stejně to není nic moc :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
No, stále máš ještě čas (pokud vím, tak soutěž končí 7.1.) Takže pokud si to chceš vylepšit, můžeš ;)

 
To já sice vím :) Já sámo osobě čas nemám a nejsem žádný grafik :) Já jediné co dělám jsou různé vklady textů :)
 
To jsme dva :) Vytvořit obrázek na PC nedokážu, ať to má být třeba jen.. .. .. létající balon třeba :D
 
Copak primitivní bych dokázal :) Ale dělám pomocí photofiltre texty a pomocí Gimpu je zase vkládám do animací například :) Jinak pro mě je hlavní tvorba webovek :)
 
Myslím, že je možnost i nakreslení obrázku ručně.

Pokud se nemýlím, tak měli i tyto druhy úspěch v soutěžích ;)
 
Já nic vyhrát nepotřebuji :) Jenom abych se o něco pokusil :hi
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Zpět
Nahoru