• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Můj Svět 1

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Založil jsem toto nové téma - rád bych, aby se tu hráči Světa 1 - světa, který byl prvním světem české verze Divokých kmenů a který jsme vydrželi hrát tak dlouho - šest let ..., trochu podělili o své dojmy. Budu rád, když sem napíší i hráči, kteří někdy na jedna hráli. Každý ze světů má určitě svou neopakovatelnou atmosféru, své kouzlo - byl bych rád, kdyby část z toho zůstalo uchováno zde na našem fóru.
 

Edelweiss

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
26
Máš na mysli něco jako prezentační listina? Podepsat se a nebo zde napsat něco o hře, kmenech?
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Tak i tak. Kdo nechce psát romány nebo zkazky, stačí, když napíše třeba jen, ano, tady jsem hrál a třeba, kdy a v jakém kmenu. Když přidá nějakou zajímavost, bude to úplně super ... :hi
 

DeletedUser

Guest
Hrajem svet 1 skoro od začiatku, presne 24 marca 2008. Prešiel so mnou celú vysokú školu. Jeho koniec beriem aj ako koniec jednej etapy môjho života. Toto je môj prvý príspevok na foru :D
 

DeletedUser27969

Guest
svet1

DK hraji od 4/2008 společně se Shogunem777 byla to dlouhá doba, a dokonce jsme stihli splodit naše milované miminko :) super hra. tak doufam, ze se budeme kazdorocne schazet jako doposud :):):p:rofl:cool
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Já jsem zde začal hrát 17. února 2008 - přesto, že kolem mne byly již velké vesnice a hráči s více vesnicemi, šel jsem metodou pokusů a omylů a ještě ten den založil i svůj vlastní kmen. Svět jedna tehdy čítal mnoho hráčů - byl jsem na nějakém šestimístném čísle na konci žebříčku a můj kmen samozřejmě také. Ale přes několikeré pokusy o mé zničení - hraji tam do dnes, kmen jsem sice časem spojil s jinými kmeny, ale vždy jen tak, aby přešel celý kmen - pokud však někdo přejít nechtěl, měl možnost volby. To byla výhoda světa jedna - až 1 000 členů v kmenu.

Vzpomínání je na dlouhé psaní, událo se mnoho věcí - hru jsem začal hrát, když se narodily vnučky - dvojčata - abych byl v obraze, až se mne jednou zeptají, co jsou to ty on-line hry. Dnes už chodí do školy - do první třídy. Letos v létě se narodilo třetí vnouče - tentokrát klučina. A já pořád sedím u toho stejného světa. Ale za tu dobu přišly i těžké chvíle, když mi před dvěma lety ve dvou dnech po sobě a ještě na Velikonoce - odešli dva nejbližší lidé. Musím poctivě přiznat, že právě tato hra byl ten impuls - a hlavně nepřátelské útoky - co mne udrželo "nad věcí". To, že jsem každý den zasedl a bránil a neměl čas na nic jiného - v daný čas to bylo něco, co mi nedovolilo myslet na těžkosti, co mne potkaly. Dodnes je tak náš DK kmen pro mne jedna velká rodina, jejíž členy mám celý den přes skype střídavě "doma". Doufám, že to tak zůstane i po time endu. Na žádném z dalších světů se taková komunita nevytvořila už (i když na světě 11 k tomu není daleko, ale ten ještě nehraji tak dlouho :)).

No, mohl bych tu psát o našich srazech a co na nich zažijeme zábavy. O našich rozpravách na skype, na vážné i nevázaná témata. Bylo by toho opravdu hodně. Ale pokusím se to shrnout do jedné věty:

Přátelé - děkuji Vám všem, kdo jste kdy byli členy kmenu Biblosané (BIB), později kmenu Rohané a Biblosané (RaB) a pak jste hrdinně nesli prapor jako Stará garda (JAG), když už jste nechtěli jít s námi dál bojovat. Děkuji všem, se kterými jsem byl v kmenu Mans of War (M_O_W), děkuji všem, kdo vstoupili do vysmívaného kmenu**M=M** (M=M), který pak spojil síly s kmenem Ohromující válečná mašina (O.W.M.), aby ukázal celému zbytku světa, že pravda a láska dokáže zvítězit nad zlem, když se lidé dokáží dohodnout.

Svět jedna za měsíc skončí, pokud nenastane nic nepředvídaného. Všechny zrady jsou zapomenuty. Všechny hrdinské činy budou dále opěvovány. Zvítězili jak Ti, co dali přednost reálu, tak ti, co ten prapor kmenu znovu a znovu pozvedají před rozhodujícími bitvami. Jsem hrdý, že ten prapor vlaje i nad hlavami mých vojáků, co se neúnavně den co den vrhají do nových bitev. Neb tento svět bude vyhrán vojensky, byť tomu v minulosti předcházely určité diplomatické kroky.

Sláva vítězům, čest poraženým!

[SPOIL] Tady je ukázka jednoho z kmenových videí - tohle bylo před sloučením s kmenem Věrni zůstaneme
[YOUTUBE]oyf3OuFKXV4[/YOUTUBE][/SPOIL]


Našel jsem jedno z našich prvních videí - s tím nápadem dělat videa přišla hráčka Lianacz a založila i naše stránky, patří se, aby to tu bylo:

[SPOIL][YOUTUBE]dyJtQ_DpjrI[/YOUTUBE][/SPOIL]​
 
Naposledy upraveno:

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Je škoda, že CZ1 končí, i pro mne to byl první svět a na kmen Futurama 4ever budu proto vzpomínat věčně :king

Když se zamyslím nad tímto světěm, vždy si vybavím kmeny jako INT, ZKZ, CCCP, Pivní bratři, (_)o a jiné... Pamatujete vůbec na tyhle kmeny? Dokonce si pamatuji i na kmen Nestorská svoboda, byl to první kmen, se kterým můj kmen uzavřel DoN :D

Rád vzpomínám na věčné války proti Prometheovi ze Scarabů, na to, jak náš kmen vyšlechtil Indigru, bývalou administrátorku či jak jsem dokonce jednu dobu měl nejvíce bodů ze všech v té době 80.000 hrajících hráčů... :yeah



Každopádně velká gratulace všem, kteří tento svět hrají dodnes...
 

DeletedUser31120

Guest
Já když sem začal svět 1 to už je dluho tak sem hrával ve kmeni MOR-HO

DK sem vůbec ještě neuměl nebýt kmene tak sem furt považován za začátečníka :) Nevěděl sem s čím se utočí a pod.. obvykle jsem utočil i s obranou ale pak mě to kmen i vysvětlil

Dosáhl jsem malého výsledku ale budíž dobře sem si zahrál ..

>>>ODKAZ NA TWSTATS<<<
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
No jo, jsi to tam nějak brzy zabalil. Dnes bys měl určitě víc bodů. :hi
 
Nahoru