• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Můj Svět 1

DeletedUser

Guest
Také jsem měl tu čest hrát na s1. Pro mě to byl nejlepší svět s nejlepšími lidmi. Bohužel z časových důvodů jsem tam hraní ukončil s cca 1,5M. Poznal jsem tam spoustu skvělích lidí, pamatuji úmorné psaní bb kódů manuálně, minimální rozdíly mezi klasickým a prémiovým Učtem a spoustu dalšího. Pamatuji náš kmen složen tuším ze tří. Kmen se jmenoval po sloučení God Father-King tiger-Xzahor. Nebo tak nějak.. Pamatuju skvělé hráče jako Orlan, Brover, Reli33, Bubomaxi a spoustu dalších. Kmeny byli úplně jiné. Hra byla mnohem férovější než teď. Škoda, že jsem tam hraní ukončil. Určitě bych tam hràl ještě dnes ;-) Odpoledne sem hodím kmenové video s fotkama hráčů :-D
 

DeletedUser37060

Guest
Svet 1 z môjho pohľadu

Začalo to všetko pred prázdninami, 23. júna (června) 2008. Bol som po škole, prišiel som unavený domov
z hodiny huslí a povzbudený hrou travian, kde som sa hral vtedy ešte pod menom argo-boss s neznámou Marion.
Celý môj život sa riadi: "Za všetkým hľadaj ženu". To ona ma dostala približne o pol piatej na Divoké kmeny.
Svet už bol rozbehnutý a dostala ma do kmeňa na ktorý si nepamätá už ani TWSTATS.
Pre mňa bol kmeň Paegas, v ktorom som sa naučil všetko. Od Hlavnej budovy až po hradby na stupeň 20.
V tej dobe a vlastne vždy Paegas viedli Šmolikovci, šmolik9 a šmolik10. Netuším aké puto medzi nimi bolo ale tá ich zohranosť bola dokonalá a inšpirujúca.

Bol to ťažký a veľa náučný rok hrania. A hoci ma tam Marion nechala od februára (únor) samého nevešal som hlavu.
Bol plný porážok, málo výťazstiev. V júli (červenec) 2009 Paegas zanikol. Nebol zničený, celý kmeň sa spájal do druhého.
A ja som sa stal obeťou neznalosti a nechcene som sa musel pridať k svetoznámemu kmeňu Mans of War (M_o_W).
Trvalo to dlho kým som sa aklimatizoval v novom kmeni a podarilo sa mi to len vďaka dvom ľuďom. Šmolik9 a veliteľka, pod ktorú som spadal ešte na k05, Canga. Veľmi dobre si pamätám, že nebyť Cangy, zrušil by som hru hneď. Ona mi dávala prácu, cieľ a vlastne dych pre hranie ďalej.

Nepodarilo sa mi to vydržať dlho. O tri mesiace neskôr som to aj tak zabalil a mojich ani nie 50 dedín som daroval Cange. Bol to utorok, 13.10.2009, veľmi upršaný deň.

Hrať úplne som ale neprestal, ďalej som hral na iných svetoch a veľkou náhodou som narazil znovu na Cangu. A znovu na kmeň Mans of War.
Vďaka Cange som sa znovu ocitol v kmeni s hráčmi, ktorých som zhruba rok nestretol. Ale bolo by to veľmi jednoduché, keby sa nič nezomlelo. Veľmi veľa hráčov prestalo hrať, ostal som tam s Jispim, Alf.maxom a SHARKom81, no neskôr aj oni skončili až na Alf.maxa vďaka ktorému sa mi 6. decembra (prosinca) 2010 o polnoci, znovu podarilo dostať na s1, tentokrát ale do nového nicku. Cahrep, vtedy mi trvalo dosť dlho kým som si na to zvykol, bol účet o veľkosti ktorú som ešte nikdy neskúsil. Išlo o 2mil. účet ktorý bol pod útokmi obrovského hráča Elhamo. Ja som sa nikdy nebál prehry,
nikdy som sa nebál bojovať a to sa vtedy nezaprelo. Aj keď bol Cahrepov účet bez vojska, od mojej aktivity, bez prémiového účtu sa Elhamovi podarilo prebrať len 5 dedín ktoré som už nijako nestihol ubrániť. Začiatok a v podstate môj jediný comeback, bol ako krst ohňom. No stále som a budem navždy vďačný za tú možnosť.

Tento krst bol v podstate jediným, pre mňa veľkým činom. Od vtedy sa to len vlieklo. Stejne ako aj vojna medzi M_o_W a MOR-HO. Po nejakej dobe sa stala táto na pohľad nekonečná vojna minulosťou, kmeny sa spojili do jedného kmeňa M=M (duben 2011) a potom do ešte jedného obrovského, v súčastnosti najsilnejšieho víťazného kmeňa O.V.M (červenec 2011).

Od vtedy ako zanikol kmeň M_o_W, zmizli mi hráči s ktorými som sa dobre bavil (medzi nimi aj Canga :(...) som zas stratil chuť niečo robiť. A tak som len vysedával v Biblosovej hospodke a vykecával, mluvil, povídal... Nebyť Hospody, ktorá bola založená Biblosom u Biblosanů a cestovala s ním všade, tak neviem ako by to teraz bolo.
Každopádne, asi väčšina hráčov nie je spokojná s tým ako som sa zastavil. Ja s tým tiež nie som spokojný, pretože viem že mám na viac, ale nevedel som sa nijak rozhýbať.

Ja už neviem čo by som mohol k tomuto svetu dodať. Snáď len toľko, že koniec je zaslúžený a na konci sveta môžme hrdo a čestne prehlásiť: Je dobojované!
Nakoľko toto je jeden z mála (možno jediný) kmeň, ktorý svet ukončí bojom, nie spájaním.

Na záver by som všetkým chcel poďakovať:
za možnosť sa naučiť hrať,
za jediný a najväčší comeback,
hráčom, ktorých som zlikvidoval, za umožnenie tejto likvidácie,
hráčom, ktorých som podporoval, za možnosť im pomôcť,
hráčom, ktorý odolávali a odolávajú (niektorí) aj dnes, za tie dlhé chvíľky pri divokých kmeňoch
a vďaka patrí aj vodcom a členom všetkých kmenov od Paegas až po O.V.M.


P.s. Pevne verím, že Casual na nás už čaká ;-) ešte sa uvidíme.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Kmen Paegas pamatuji, jeho členové byli i blízko mne. Dokonce se pak k nám i někteří přidali.

Pěkný příběh. Jen malá drobnost - Hospůdka byla založena ještě u Biblosanů - když začala být možnost propojit kmenová fóra, tak vznikla jako spojenecký "pokec" - jsou tam příspěvky hráčů co byli v Lugaru, v Moesii ... (ani už si všechny ty kmeny nepamatuji) a pořád s námi putovala, až doputovala i do O.V.M. Asi bych to měl někam uložit dřív, než naše kmenové fórum zanikne.
 

DeletedUser37060

Guest
oprava

:) opravil som to :cool, tak už snáď nie sú nevedome chybné informácie :wacko
 

DeletedUser38631

Guest
Vzpomínka na DK S1

Kdysi před 6ti lety mne k této hře přivedl kamarád, na kterého si možná ještě někteří z vás vzpomenou. Byl jím ve své době slavný ( alespon dle mého názoru ) sir Petit. Po několika málo dnech hraní jsme spolu založili tehdy slavný kmen BOJOVÉ. Po cca dvou letech hry musel z pracovních důvodů hru opustit a po dohodě sme vedení kmene přenechali jiným hráčům a já se stal spíš jen jakýmsi poradcem oněch vedoucích hráčů. Postupem času nastala situace kdy jsme byli nuceni spojit se s nějakým dalším kmenem a tím se stal kmen M.O.V. Ale vývoj hry donutil i tento kmen ke spojení s dalšími a tím jsem se dostal až do dnes vítězného kmene a to kmene O.V.M.. Několikrát jsem chtěl svojí existenci na DK ukončit ale pokaždé se tu našli lidé kteří mne přemluvili abych vydržel, největší vděk za mé setrvání patří sličné Potře, se kterou jsme tu hráli od dob bojů a když i ona zkončila tak už jsem byl rozhodnut že opravdu končím, ale zase se tu objevili lidé kteří mne dokázali přesvědčit že je to nesmysl a že to že mi ze hry odešli pro mne hlavní hráči , že to neznamená že i já musím zkončit. Chtěl bych tímto poděkovat hlavně Mirandia a Biblos kteří mi dokázali v těžkých chvílích zajistit pomoc, samozřejmě nemenší dík patří i ostatním členům kmene kteří mi pomáhali ve chvílích kdy jsem svojí obranu nezvládal sám. Díky takové spolupráci jako byla v O.V.M. jsem tu vydržel a dočkal se konce světa 1. Byla to hra která se stala daloby se říct každodení součástí mého života po celých šest let. Ano byly časy kdy moje hra byla velice aktivní a byly časy kdy jsem se tu tak říkajíc je otočil na podpadku a šel se věnovat realitě která mne potřebovala víc nebo spíš lépe řečeno pro mne byla důležitější než "nějaká hra", ale tím si asi prošl každý kdo hraje takovou dobu že mu život přichystal chvíle v reálu které byly přednější než hraní her, ale i přezto jsem si udržel aktivitu a konce světa a finále hry se dočkal. Chtěl bych tímto poděkovat všem hráčů kmenů ve kterých jsem působil, ale hráčů osttních kmenů se kterými jsme bojovali nebo jen tak v tichosti sousedili, protože ani bez jednich by tato hra neměla smysl a vlestně by ani nemohla existovat. A proto dřív než klapne zámek našeho virtuálního světa DIVOKÝCH KMENŮ , SVĚTA 1 . bych chtěl zvolat:

SLÁVA VÍTĚZŮM,
ČEST PORAŽENÝM!!!!!!


 

DeletedUser32412

Guest
Podakovanie a rozlucka

Nas svet sa konci ostavaju 2 hodinky do ukoncenia 6 rocneho hrania ,, na jednej strane radost na drujhej smutok , zo straty vsetkych ludi co kedy spolu snami bojovali .
Cesta za slavou bola tazka a dlha . Od zaciatku som mal kmen s 3 bojovnikmi ale 2 znich ja a moj brat rob.king sme to dotiahli az na samý koniec tejto hry...
Tymto sa chcem podakovat vsetky co bojovali po nasom boku a prezili aj tym co hrdinsky padli.. Zoznam mrtvych je dlhy ale nikdy nezabudneme na vzrusujuce chvile pri PC...

Cest a slava vítazom ale aj porazeným bez nich by bola tato nudná..

s pozdravom Alf ...alf.max
 

DeletedUser

Guest
S1

Tak já jsem asi zatím nejstarším hráčem S1, ze zde uvedených hráčů. ;)

Do hry jsem se náhodou nahlásil 5.12.2007, založil jsem kmen Moesia na K75, který se postupně rozrostl, sloučil s RH+HOD, čímž vznikla JA (Jižní Aliance) a SA (Severní Aliance) v dubnu roku 2008. Tou dobou jsme měli maximální možný počet hráčů, který kmen mohl mít a to 1.000 lidí, takže jsme s mým zástupcem Matyášem II. denně oba 6 hodin nedělali nic jiného, než odpovídali na dotazy, moderovali interní fórum, atp. Pak jsme přešli do Dami (září 2008), kde jsme zůstali do září 2013, kdy již bylo o S1 rozhodnuta. Z nostalgie jsem proto pro nás vysloužilé hráče - já, Matyáš II. a ajejej opět vytvořil kmen Moesia, nakonec jsme v něj dohráli 4, když se ještě připojil kouky.

Upřímně. První 3 roky jsme hru všichni hodně "žrali". Pak to začínala být čím dál větší nuda a "opruz", který vypadal na to, že nebude mít nikdy konec. Neustále vznikaly a zanikaly nové kmeny, lidé se přeskupovali, barbařili, začínali znovu od jedné vesnice, atp. To hodně lidem vzalo elán do hry, několikrát se i propíralo nastavení S1, nakonec tento svět po 6 letech dospěl do konce.

Chce se mi říct hurá, konečně. Na druhou stranu, ač již téměř jako pasivní hráč musím opravdu přiznat, že se mi s S1 loučí těžko.

Gratulace všem, kdo vydrželi až do konce. Vzpomínka na všechny ty, se kterými jsem se během uplynulých šesti let potkal.

smaq
 

DeletedUser

Guest
Byl jsem zde rád

Na S1 budu vždy rád vzpomínat. Přesné datum své registrace a zahájení hry si nepamatuji, ale datum by mohl být někdy kolem smaqa. Tento svět jsem začínal hrát se svojí přítelkyní, která nakonec na tomto světě nedopadla zrovna nejlépe. První kmen, jehož jsem byl členem byl kmen CCCP. Poznal jsem v něm řadu zapálených hráčů, na které opravdu nelze zapomenout. Časem jsem vstoupil do diskuze s hrái smaq a Matyáš II. Zjistil jsem, že se jedná o válečníky se kterými se dá nejen doře komunikovat a domluvit se i na jistých teritoriích, ale i spolupráce mezi námi nakonec nabrala větších rozměrů a nakonec i můj přestup z CCCP do Moesie. Tím začalo období na které budu vždy rád vzpomínat, seznámili jsem se i osobně, poznali se jako přátelé...

Na jsem zažil i spoustu intrik, pmluv a skutečných válek ze středověku vylepšených o intriky z nové doby. Jistě nejde zapomneout ani na řadu hráčů a hráček, jejichž jména (NICKy) vstoupili do dějin S1.

Kmeni OVM gratuluji k vítězství, zasloužili si jej i díky větší trpělivosti a aktivitě hráčů.
 

sakaal

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Speed Administrátor
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
265
Gratulujem víťaznému kmeňu. :hi
 
Nahoru