• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Můj Svět 1

DeletedUser

Guest
Takisto gratulujem víťazom. A keďže náš svet bol tvorený luďmi, rada by som vyslovila vďaku všetkým, s ktorými som mala radosť a česť si zahrať, či už to boli priatelia alebo nepriatelia. Každý tej hre dodal osobitnú chuť a príbeh a som vďačná za každého, koho som mohla spoznať a kto obohatil môj život. Vzdávam hold a obrovskú úctu Dadushke, ktorá medzitým dostala povolanie a hrá už iba nebeským joystickom. A spomínam na všetkých čo sa niekam stratili v živote a niesme v kontakte - kludne sa mi kedykolvek ozvite. Svet 1 bola srdcovka, sem tam si síce z dlhého času chvílu zahrám aj iný svet, ale to už nieje ono. Smurf!
A aby som nebola OT, začala som v masovom Persile a úplne najviac som sa bála Jendata zo ZkZ, ale neskôr vysvitlo že on bol zo mňa pokakaný ešte viac :D A to je prvýkrát čo sa priznávam že som sa ho bála takže asi bude na koni keď si to prečíta :D
 

DeletedUser25396

Guest
To já jsem začínal na legendárním S1 22. července 2009 (no tak mi to píše na tw-stats, přitom o moji první vesnici na S1 jsem přišel 26. 4. 2008 , tak nevím kde udělali soudruzi z NDR chybu :D- po dotazu na support jsem zjistil, že má registace proběhla 6. 1. 2008 v 19:44:07) Svět již byl v plném proudu a já se nějak snažil začlenit. Okolo mně bylo hodně silných hráčů, ale snažil jsem se co to šlo. Můj první kmen do kterého jsem zavítal byli Gumový Medvídci. Ale okolo mě samí hráči z kmene Pivní Bratři. Jak jsem překonal hranici 5 000 bodů tak se z mojí vesničky stala farma pro jiného hráče, nečekaně byl právě z pivních bratrů. Jako začátečník jsem mu napsal jestli mě nenechá hrát v klidu. Vždyť jsem ještě ani nevěděl naco se používá pánský dvůr, a to už jsem ho mohl dávno mít. Ten dotyčný hráč mě nakonec po mé prosbě nechal napokoji a já se snažil dále v klidu hrát.
Dny utíkali a já dostal nabídku vstoupit do milovaného kmene Mans of War (M_o_W). Nabídku sjem ihned přijal, ale bohužel ještě tu noc si mě mě vyhlédl jiný hráč a sebral mi moji jedinou 8 tisícovou vesničku. Ráno když jsem to zjistil jsem se div nerozbrečel. Byl jsem odvrácen na kraj mapy.. kdesi na kontinent 40, kde začala má nová éra.

Na K40 jsem se rozroustal a získal taky své první kamarády v téhle hře. Ale jak se svět táhnul tak to hodně přátel přestalo bavit. Nejdřív ze dne na den přestal hráč kedysek, po něm gremi a aby toho nebylo málo tak i velká kamarád kokrbel. Právě zmiňovaný kokrbel odešel z našeho kmene do kdysi bratrského, ale v té době už nepřátelského MOR-HO, který vedl slavný Juro Jánošík. Sice odešel, ale jak jsem se pozděj dozvěděl tak to byl taktický tah. Věděl, že skončí a mně přenechá svůj účet ke špionáži. Čas utíkal a já měl takřka 1 000 000 bodů. Dokonce jsem se propracoval až na Velitele K40. Válka s MOR-HO byla v plném proudu a já chtěl co nejvíce pomoct. Vždyť i jako od velitele se to ode mě čekalo. Plánoval jsem velkou ofenzívu na našem kontinentu a z části ho ovládnout. Bohužel jsme se nedočkali slibovaných podpor do našich vesnic a ofenzíva byla rozdrcena. Vina byla jenom na mně, protože to já jsem nedokázal donutit jiné hráče na podpory. Okamžite po naší ofenzívě skončil další můj velký kamarád hráč UzumakiSN. Po naší nepodařené ofenzívi bylo na řadě MOR-HO. A cílem nebyl nikdo jiný než já. Díky podporám od ostatních hráčů, kteří se nebáli poslat vojsko na smrt i přes půl mapy jsem odolával dlouhé měsíce.
Ale každá zeď jde jednou pokořit a i já jsem přestával odolávat stálým útokům. Naštěstí se na mě přátelé nevykašlali a můj největší přítel stormtrooper mi nabídnul pár svých vesnic na K30 který ovládal náš kmen a on sám vedl jako velitel.
Díky němu jsem se zachránil od konce na tomto světě.

Válka s MOR-HO pomaličku utichla až se úplně skončila. A právě s nimi jsme založili společný kmen M=M a tím skončila éra slavného kmene Mans of War. Neuběhlo moc času a my jsme spojili síli s legendárním O.V.M. kde jsem zůstal do doby než jsme celý svět nevyhráli.

Abych to nějak shrnul..
Na DK jsem strávil mnoho času, ale nikdy toho nebudu litovat. Bylo to krásných 6 let. Poznal jsem mnoho přátel a měl jsem se s nimi dobře. Všem moc děkuju za příjemnou hru.

Některé kamarády a kamarádky jsem v mém příběhu neuvedl, ale aspoň je tady napíši.
Takže čest i jim.
Asperox, Jispi, Potra, Shogun777, 2Tom, sentienpien, Canga, PacNáchod, alf.max, Biblos, Cleana, Drtič10 a jeho dcera Barunka206, politix, Utgard a bikeman (zničili mě na K40 :( :DD) koho jsem nenapsal tak se omlouvám, ale pamět mě trápí.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Napiš si na support, pokud chceš znát přesné datum svého začátku. TW stats má opravdu chybu, která se stala už asi před 3 nebo 4 lety při upgrade, kdy všem bez rozdílu tehdy hrajícím hráčům byl přiřknut začátek právě 22. 7. 2009. O této chybě se ví dlouho. Ale kdyby jsi se koukl na své vstupy do kmenů, tam bys ta data viděl přesněji.

Jinak pěkné počteníčko. ;)
 

DeletedUser2502

Guest
No tak i já se musím rozloučit.... svět 1 skončil. Nikdo asi nečekal že to bude tolik let života. Zůstal jsem jako jeden z nejstarších hráčů, kteří vydrželi zůstat do konce. Nějakou chvíli jsem dělal moderátora fóra a pak pár let suportéra.
Vítězům gratuluji a zdravím všechny kdo mě znají.
Když to půjde třeba se potkáme na nějakém srazu.

S pozdravem Maty
 

DeletedUser

Guest
Svět jsem začal hrát v 04.2008. První vesnici zabral až někdy v 06.2008 (více jsem hrál na aktuálně počatém světě 6 a o něco starším světě 5). Kmen jsem měl jako jinde svůj. Až od 10.2008 v M_o_W, když mě nějaký soused nabídnul, že by to bylo lepší. Další přestupy jsem nesledoval moc, vyhověl jsem kmenu (na K03-04 toho moc potřeba jinak nebylo). Od 04.2009 jsem tedy byl v M=M a od 07.11.2009 O.V.M.

Politiku jsem na tomto světě moc nedělal (včetně čtení a diskuzí na foru), ale rád jsem svět dohrál a viděl pár lidiček na ukončovacím srazu ;-), když mi to nevyšlo s jinými světy.

(Na cz1 jsem nakonec měl jen cca 200 vesnic a skončil kdesi ... na cz6 jsem měl nejvíce cca 400 a při jejich obraně/ztrátě se dostal na 2. místo OD obránce a 3. místo OD celkově ... to jen abyste nemysleli že jsem se jen vezl ... i když jsem se jen vezl :) V tu samou (noční) dobu, kdy jste byli aktivní na cz1 jsem byl taky aktivní, ale jinde).

Změna dosahu šlechtice na cz1 mě velmi překvapila a hlasoval jsem samozřejmě proti - ale co - dohráli jsme to nakonec všichni, ne ? I Turgon, z jehož příspěvků jsem velmi čerpal a smekám před ním, kolik se hře věnoval - a dal k dispozici !

Hra byla/je jedinečná i hráči. Díky.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Poklona

Po delší době jsem si vzpomněl na DK. Užil jsem si s ní docela dost zábavy, ikdyž je nesmyslně dlouhá.

Rád bych touto cestou pogratuloval vítězům. Ač o Vašem vítězství nešlo pochybovat od roku 2010 jsem rád, a opravdu smekám, že jste to dotáhli až sem. Doufám, že to stálo za to :)

Hákon
 
Nahoru