• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Můj výtvor

  • Zakladatel vlákna DeletedUser36491
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser36491

Guest
Zdravím, tady předkládám můj dřívější obrázek :-D
Dříve jsem tento obrázek co vám ukážu dávál na ruské fórum (Jsem z Ruska)
Doufam, že se bude líbit, jestli to nějak nepřečtete, tak jsem to doplnil na google, kde je to velmi dobře vidět.

http://www.Upload.Jabko.net/soubory/divokekmeny.png


EDIT: Další - 2obrázek:
screenshot-2.png

EDIT2: Další - 3obrázek:
Untitled 3.png
 

Přílohy

  • divokekmeny.png
    divokekmeny.png
    151,7 KB · Zobrazení: 78
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser36482

Guest
nevim ale to tomu asi moc nerozumeli kdyz rusky se to píše takto дикие племена Divoké kmeny jen muj názor ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
115
Zdravím, ahoj...

Já nejsem žádnej kritik... Nikdy nemám negativní hodnocení na výtvory jiných uživatelů - ba naopak ráda chválím snahu, nápad, tvorbu.
Ani jedno ovšem nemohu říct v tomto případě :blush

Není mi jasné, proč rusům ukazuješ česky psaný obrázek ? To tě tam s tím nikdo nevyhnal ? (určitě jsi jim uvedl, že jsi rodilý rus, co ani azbuku nepozná...)
Navíc - celé je to rozmazané, absolutně k nepřečtení vyjma hlavního loga "vtáhnou tě dovnitř"...

Nevím jestli si je autor vědom, že celá soutěž je o post grafika - takže bych tu očekávala opravdu jen velmi kvalitní tvorbu.
Ale za takový výtvor bych se já osobně styděla a ne že dám ještě na "vysvětlení" odkaz ke stažení si obrázku do počítače, který stejně nic neřeší, ani nevysvětlí...
:hi
 

DeletedUser36491

Guest
Zkusím během týdne sem dat ještě další výtvor.
Česky to je protože jsem to přeložil do češtiny.
 

DeletedUser16561

Guest
Izmael, Tvoj vytvor sa mi velmi paci. Mam pre Teba brigadu. Rozbieham jeden sukromny projekt, kde budem tiez potrebovat grafika. V kazdom pripade mi napis sukromnu spravu a budem verit, ze sa urcite dohodneme. Samozrejme za adekvatne ohodnotenie vykonu. Pekny vecer zelam.
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Teď mě napadlo... Překladatel do ruštiny by se mi možná také hodil v tuto chvíli... :)

( Omlouvám se za off topic. )
 

DeletedUser36491

Guest
Tantalena, klidně mi napiš SZ, rád pomohu.
Jinak, mám tu další chvilkový výtvor:

Untitled 3.png
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34582

Guest
Izmael, Tvoj vytvor sa mi velmi paci. Mam pre Teba brigadu. Rozbieham jeden sukromny projekt, kde budem tiez potrebovat grafika. V kazdom pripade mi napis sukromnu spravu a budem verit, ze sa urcite dohodneme. Samozrejme za adekvatne ohodnotenie vykonu. Pekny vecer zelam.
:D ja viem o čo ide :D budeš mu robiť maskota pre CFC :D on je totiž masér :D

A nemohol by si to dávať ako obrázky ? nehodlám to sťahovať zbytočný bordel v PC :D a v nedeľu som upratal po dvoch mesiacoch :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru