• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Macíny

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

hejdič

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
5
„Novoroční oslavy proběhly v klidu a míru.“ kéž bych tohle mohl říct. Na oslavu Nového roku jsem byl pozvaný do malé vesnice, kde se konala údajně skromná oslava. Jiný plán jsem na večer neměl, popadl jsem bublinky, pár rachejtlí a vydal se na cestu.

Po příchodu na místo určení jsem byl však nemile překvapen. Slavilo zde Nový rok tisíce lidí. Zamířil jsem proto do první hospody s tím, že tam třeba potkám někoho známého. Už před hospodou mi zde cosi nehrálo. „Proč je tu sakra přivázaných tolik koňí?“ říkal jsem si. Sedl jsem si k poslednímu volnému stolu. Hostinská s výrazným knírem mi bez optání přinesla na bizarním podnosu, připomínaje spíše štít, tupláka točeného. Raději jsem nic nenamítal, všude okolo byli urostlí štamgasté. „Zřejmě majitelé těch koní“, pomyslel jsem si.

Vypil jsem si své pivo a vydal se hledat přátele, kteří mě na tuhle událost pozvali. Prodíral jsem se davy agresivních lidí se sekerami, kteří do mě vráželi. Proplul jsem davem až na kraj, kde jsem zakopl o jakousi kopí a dal si hlavou o beranidlo.

Druhý den ráno jsem se probral. Všude se válely kusy zídky, připomínalo to spíše nějaké opevnění a nějaký vtipálek vyvěsil na věž kostela vlajku. Údajně kvůli nějakým bonusům. „Zřejmě mi tu něco uniká“, pomyslel jsem si při odchodu. Příští rok raději do jiné vesnice. :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru