• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Malkin333

  • Zakladatel vlákna DeletedUser16561
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser16561

Guest
Snažil som sa tak ako v každej súťaži. ;)

- - - Aktualizováno - - -

Snažil som sa tak ako v každej súťaži. ;)
 

DeletedUser

Guest
Klobouk dolu.:hi


A dokázal by jsi něco podobného i s povinnými slovy? Zkus to, pokud si na to najdeš chvilku. Určitě to bude zajímavé a já bych si to moc rád přečetl.;)
 

DeletedUser33829

Guest
Ty bys si měl přečíst pravidla soutěže, protože malkin333 je splnil.:yes

Dva omyly za večer? Nějak nejsi v kondici.:cool
 

DeletedUser16561

Guest
Samuel ja som všetko splnil. Len som tak šikovný, že to nevidíš. ;)
 

DeletedUser

Guest
Napsal jsem to špatně a tak jsem si sám zavinil, že jsem byl nepochopen. :blush

Vlastně mi nejde vůbec o soutěž jako takovou. Jde mi o to, že to máš moc pěkné. Evidentně ti to jde. A mě osobně to baví číst. Nejde mi o to zpochybňovat splnění podmínek soutěže. To bych neudělal ani kdyby jsi se mohl zúčastnit, a ani kdyby to byla pravda. Takových úmyslů jsem prost. Jde mi o to, jestli ty sám by jsi neměl chuť a čas a nezvedl si laťku a nezkusil použít všechna slova v nabídce. Jednak pro to, že ti to tak pěkně jde a nebylo by to pro tebe, podle mě, taková dřina. A pak protože s více povinnými slovy nabývá větší šance, že takové dílko vezme i pro autora poměrně nečekaný a mnohdy velmi zajímavý konec.

Klidně bych do toho šel taky a udělal bych z toho takový hec. Já vybral podmínky ty vyber další ze dvou témat. A že nejsem pes, tak ty můžeš použít ta slova ve Slovenštině.;)

Šel by jsi do toho?
 

Cleana

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
17
Mocc hezké,no to je ten Máj,lásky čas,ten dělá divy a jak pěkně jde dát do básně i sex cooooo:D
 

DeletedUser16561

Guest
Fajn, Tvoju výzvu prijímam. Napíš mi ss svoje podmienky ja niečo doplním a uvidíme kto bude mať lepšie.

nj, trochu erotiky nezaškodí ;)
 

DeletedUser

Guest
Moje podmínky? No použít všechna slova, která Biblos napsal (tj. kopí, šíp, luk, socha, kůň, dřevo, stavět, bourat, jít) a dodržet rozsah (tj. 1-8 slok) a termín (do 15.5.). Téma nechám na tobě.;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru