• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Manni.my

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser13440

Guest
TKALCOVNA

viz dvě přílohy, bohužel nejde vkládat běžný word :(

přeji hezký den:hi
 

Přílohy

  • tkalcovna.jpg
    tkalcovna.jpg
    27,3 KB · Zobrazení: 24
  • tkalcovna.txt
    1,2 KB · Zobrazení: 19
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser33829

Guest
V architektuře lidových domů se moc nevyznám, ale na domy ze středověku to nevypadá a „slepené“ domy mi evokují jižní Moravu, ale ty jsou i v některých oblastech Čech.

Text můžeš dát normálně, nemusíš jej dávat do přílohy.

Do toho 2. stupně a zrychlení pěchoty se počítají i stroje (beranidla a katapulty) a šlechtic? Dané jednotky jsou brány v bitvě jako pěchota.

Do toho 3. stupně a kavalérii se počítá i paladin a nepočítá lučištník na koni? Paladin je brán jako kaválerie a Lučištník na koni jako lučištnická jednotka.

Nárust bodů za budovu a délka stavby jednotlivých stupňů jsou brány podle nějakého vzorce, ne náhodně vybírány.

Návrh zajímavý, ale detekování šlechtice v přicházejícím útoku by bylo nemožné, to by narušilo základní pilíř, ale je to aspoň věc pro útočníka, převažují tu návrhy na obranu.
 

DeletedUser13440

Guest
1) budova je manufakturního typu, jde o vizáž, zobrazení a zdroj nevybočuje z definice

2) pro stroje Tkalcovna určena není, pro šlechtice náleží 4.stupeň budovy, 2. stupeň je pro pěší vojenské jednotky

3) pro Paladina Tkalcovna význam nemá, jeho rychlost je určena nejpomalejší jednotkou v útoku a pro nošení nákladu je zanedbatelný

4) luky jsem do stupně nečlenil, protože nejsou na posledním S42, ale standardně byl lučištník jako pěší patřil do 2.stupně a lučištník na koni do 3.stupně budovy

5) body, náklad a délka vyvažují celkový přínos stupně a vylepšení, který pro konkrétní typy jednotek přináší, pomohou zejména v počátcích pro růst hráče a vesnice

6) zrychlený šlechtic by se jen nemohl použít současně se stroji, at to má své pro i proti, jinak jeho zrychlení v útoku ostatní jednotky neovlivní



děkuji za reakce
hezký den
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser38373

Guest
Prosím o dodržování pravidel. Název tématu má být tvůj nick popřípadě název budovy. Jinak hezký nápad. Hodně štěstí.
 

DeletedUser13440

Guest
Děkuji za opravení, chtěl jsem to opravit po odeslání, ale na název už mě to při úpravě nepustilo
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru