• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Mapa divokých kmenů - "konkurenční" projekt

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser2029

Guest
:D

6. Licence ... Tento program je freeware s jedinou výjimkou. Pokud uživatel programu zaútočí na hráče "Settler", ztrácí právo tento program používat. :)
Po zběžné kontrole, ok, jsem dost daleko, to beru. ;)
Jdu to vyzkoušet.
 

DeletedUser

Guest
Dobry, ale mozna bych volil jine barvy...treba takova svetle modra a ruzova nejsou skoro videt...
 

DeletedUser

Guest
Pěkný jen jsou ty čtverečky strašně malé a pak se blbě najíždí na konkrétní vesnici:((
 

DeletedUser

Guest
No, pravda je, že se tam špatně orientuje ale i tak to je dobrý ;)
 

DeletedUser2029

Guest
2 Settler:

Napadlo mne pár programátorsky i drobných, ale i větších vylepšení. Náročnost jen odhaduji (někdy pár minut, někdy možná neřešitelné, dané java mašinou - sám ty limity přesně neznám, jsem low level Cčkař, ne Javista).

Takže se nejprve ptám, smí se do tohoto tématu dávat i návrhy na zlepšení?

Aby se to tu pak nezvrhlo v nesmyslné časově náročné požadavky. Nebo raději ingame message? Na druhou stranu, bude-li to tady, mohl by být vidět i zájem ostatních - že to nebude jen vychytávka pro jednoho hráče ;-)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru