• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Mapa Světa 2 - vývoj z pohledu světových velmocí

DeletedUser

Guest
Jej tych par puntiku na k18 som ja. Ja sa vidim. (vsetky nie som ja je tam dost spolubojovnikov LFFF-karov.)
 

DeletedUser6343

Guest
Ahojda! chtěl jsem se zeptat, zda-li se mapa ještě aktualizuje /moc se mi líbí/ a je škoda, že jsi s tím "nejspíš" přestal, ikdyž vím, že to stojí hodně úsilí .... Kobe (LFFF)
 

DeletedUser

Guest
Zdravím všechny. Mapa je aktuální k dnešku. Když mi členský kmeny aliancí nedělají zbytečný nepořádek migrací, aktualizuje se to celkem samo. Ukázalo se ale, že nejistota a obavy některých hráčů o členskou základnu některých aliancí kmenů byly oprávněné. Tímto pozdravuji betkapetka a drakula1234, viz. fórum Mapa TOP 10 kmenů Světa 2. Podle mých více či méně ověřených informací byly prokazatelně zpřetrhány některé spojenecké vazby uvnitř aliancí. Co se týká Modré Aliance, tak ta zanikla a nebo asi zanikne v nejbližších dnech. Název jsem z aktuálního snímku odstranil, členské kmeny tam prozatím nechám, bude možná zajímavé sledovat jejich další vývoj. Díky těmto nejasnostem se aktualizace zpozdila, čekal jsem, jestli se zástupci aliancí ještě nějak vyjádří.

Prosím zástupce kmenů a aliancí kmenů, máte-li zájem, aby mapa co nejvíce odpovídala současný situaci, uveďte zde okolnosti na pravou míru, případně napište seznam skutečných současných členů aliancí kmenů, věřím, že není tajný. Nechce-li LFFF a IB tajit ostatní nealianční spojence, uveďte prosím aktuální seznam.

Jestliže nebude zájem do členské základny aliancí vnést jasno, budou mapy vymazány, aby nezkreslovaly skutečnost. V budoucnu budou možná nahrazeny mapou TOP10+5 , předpokládám, že v té nebude třeba tak často dělat změny v ID zobrazovaných kmenů. Možná, že budou spřátelené kmeny mírně seskupeny pomocí odstínů červené až žluté a na druhé straně modré až zelené, toto členění však nebude důsledné a závazné.

PS: Očekával jsem původně, že věrnost a spolupráce členských kmenů aliancí bude v čase stálejší.
 

DeletedUser

Guest
No, snad na každém profilu člene CQS jsou vypsáni všichni alianční partneři :) Seznam je aktuální (spadají pod CQS i jejich případné akademie, které ale vypsané nejsou).
 

DeletedUser

Guest
Jojo, díky Soniku. Mě šlo spíš o ostatní aliance, kde je situace lehce řečeno méně přehledná, v profilech je trošku nepořádek, musel bych pátrat. Na to nemam čas. Také, kdyby zakladatelé aliancí kmenů měli zájem uvést ostatní nealianční spojence - třeba soukromě a kdyby souhlasili se zanesením do mapy, tak by mapa více zachycovala skutečný stav.
 

DeletedUser

Guest
Díky za soukromé zprávy a objasnění situace, alespoň na takovou úroveň, že mapu můžu ponechat. Kdo k tomu ještě něco máte, budu rád, když se také obrátíte třeba i soukromou zprávou. Žádné informace nebudou bez vašeho souhlasu zveřejněny, použity ve hře, ani předány třetí osobě.
 

DeletedUser3219

Guest
nevím jak vy, ale jám dojem, že po posledních 14 dnech je skoro celá mapa zralá na překreslení :-D ...a asi bude stačit i méně barev mám takovou tuchu :)
 

DeletedUser

Guest
Kdo si chcete tuhle mapu schovat, tak si jí stáhněte a uložte. Bude brzy nahrazena mapou TOP10 (+5 nebo 10) . Pokusím se vhodnými odstíny zachovat přehled o geografii obou hlavních "politických" ;-) směrů. Prosím, jestli se někdo v TOP20 ještě cítí být nezávislý nebo prostě, jestli nemá vyhraněný postoj ani k jedné ze dvou hlavních skupin, ať mi to napíšou soukromou zprávou, tyto kmeny budou v odstínech třetí barvy.
 

DeletedUser

Guest
Takže díky velké zradě několika spojenců, kterým Gondor vždy pomáhal, už nic nebude. Užijte si to podle možností, vězte ale, že je to fakt špatná hra. Nejde o strategii a umění boje, ale o to, kolik hodin kdo může u počítače denně strávit a jak velké zrady je schopen. To ovšem není nic pro mě. Jak již jistě víte, mapy si již nějakou dobu můžete tvořit na http://cz.twstats.com/ . Přeju všem, ať stráveného času u hry nelitujete. Ahoj všem.
 
Nahoru