• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Mapa Světa 2 - vývoj z pohledu světových velmocí

DeletedUser

Guest
zdravím všetkých

myslím si, že niektoré veci by sa nemali šiť horúcou ihlou. Myslím si, že ani vzťah *K*N a ILU nebude taký zlý ..... aj keď sa môžem mýliť

Myslím si, že by bolo prospešné pre všetkých dodržiavať svoje záväzky. Možno som staromódny :D
nejsi staromodni,tak by to melo byt jak v zivote tak i v teto hre!
 

hejdič

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
5
zdravím všetkých

myslím si, že niektoré veci by sa nemali šiť horúcou ihlou. Myslím si, že ani vzťah *K*N a ILU nebude taký zlý ..... aj keď sa môžem mýliť

Myslím si, že by bolo prospešné pre všetkých dodržiavať svoje záväzky. Možno som staromódny :D

Mám ten samý názor, ovšem to tak není. Sype se na nás pár útoků, ovšem mě nedovoluje agresorům oplácet kvůli "vyhlášce", kterou musí respektovat jen KN a dělat pasivní... a zrovna na Vánoce jsem se těšil....
 

DeletedUser

Guest
strach? to ne, tohle je jen hra :D

jinak mám dojem, že každej kmen a skoro každej hráč se snaží vyhrát, ne? O tohle tu jde....
no a každej, kdo chcve vyhrát musí buď LFFF porazit, nebo se s nima spojit.... já samozřejmě chci, aby se jim po našem boku postavilo co nejvíc lidí :)

svoje úmysly nijak neschovávám....:rolleyes:
Ted budu mozna zla betko,odpust...
Ale neni tomu zas tak dlouho co si po mne zadal primluvu u LFFF aby vam dali DoN,ja se vas tenkrat zastala.
Bylo to ucelove a nefer,jelikos si vyuzil DoNu s nimi v boji proti D.K,a pak si prijmul -IMP- a tim si myslim ze i podkopl nohy LFFF,kteri byt nemuseli!vam vyhoveli.
 

DeletedUser3219

Guest
Ted budu mozna zla betko,odpust...
Ale neni tomu zas tak dlouho co si po mne zadal primluvu u LFFF aby vam dali DoN,ja se vas tenkrat zastala.
Bylo to ucelove a nefer,jelikos si vyuzil DoNu s nimi v boji proti D.K,a pak si prijmul -IMP- a tim si myslim ze i podkopl nohy LFFF,kteri byt nemuseli!vam vyhoveli.

nezlobím se, chápu, proč to tak musíš brát :). Nevím, jestli bych to označil za "přímluvu" ale mám hlavu děravou, takže se hádat nechci... Uzavírali jsme DON s LFFF s tím, že je to pro obě strany výhodné. Byla to korektní domluva. Nemám dojem, že nám LFFF "dělalo DON laskavost". Chápal jsem to jako korektní vztah dvou stran, které stojí na opačné straně barikády, ale není v jejich zájmu se prát, protože každý z nich má momentálně na práci něco jiného...


Jako kmen jsme se rozhodli, že LFFF DON vypovíme. Měli jsme k tomu svoje důvody a ty můžeme probrat někde jinde. Korektně jsme jim DON vypověděli a v podstatě nenásledoval žádný "masivní útok", který by měl zneužít toho, že mají vojska jinde. Došlo k nějakým menším střetům, ale nešlo o nic vážného.

Rád zachovám k lidem z LFFF respekt a pokud vím, bylo i naše jednání se soupeřem korektní. Pokud to někdo z LFFF bere jinak, je mi to líto.

Ale tohle je hra, ne? Myslím, že nastal čas s nimi změřit síly. Snažil jsem se všemožně, aby to bylo transparentní a korektní. Pokud jsem tohle nedodržel, omlouvám se a klidně se omluvím znovu.

Aspoň doufám, že to LFFF nebere od nás za "zradu", pokud ano, je mi to líto
 

DeletedUser

Guest
Nejsem z LFFF,ale i presto mne tve vypovedeni docela zarazilo
Nic mene svet se toci a tady tomu neni jinak!
Jeste se nam to na tom nasem svete muze hodne zamotat
 

DeletedUser3219

Guest
Nejsem z LFFF,ale i presto mne tve vypovedeni docela zarazilo
Nic mene svet se toci a tady tomu neni jinak!
Jeste se nam to na tom nasem svete muze hodne zamotat

... to chápu ;-)... myslím, že se toho bude muset změnit ještě hodně.... a bude to stále drsnější ;-)


...ale protože se nepovažujeme za "velmoc" na světě2, myslím, že jdem s diskusí trošku Off-topic ;-)
 

DeletedUser17937

Guest
nezlobím se, chápu, proč to tak musíš brát :). Nevím, jestli bych to označil za "přímluvu" ale mám hlavu děravou, takže se hádat nechci... Uzavírali jsme DON s LFFF s tím, že je to pro obě strany výhodné. Byla to korektní domluva. Nemám dojem, že nám LFFF "dělalo DON laskavost". Chápal jsem to jako korektní vztah dvou stran, které stojí na opačné straně barikády, ale není v jejich zájmu se prát, protože každý z nich má momentálně na práci něco jiného...


Jako kmen jsme se rozhodli, že LFFF DON vypovíme. Měli jsme k tomu svoje důvody a ty můžeme probrat někde jinde. Korektně jsme jim DON vypověděli a v podstatě nenásledoval žádný "masivní útok", který by měl zneužít toho, že mají vojska jinde. Došlo k nějakým menším střetům, ale nešlo o nic vážného.

Rád zachovám k lidem z LFFF respekt a pokud vím, bylo i naše jednání se soupeřem korektní. Pokud to někdo z LFFF bere jinak, je mi to líto.

Ale tohle je hra, ne? Myslím, že nastal čas s nimi změřit síly. Snažil jsem se všemožně, aby to bylo transparentní a korektní. Pokud jsem tohle nedodržel, omlouvám se a klidně se omluvím znovu.

Aspoň doufám, že to LFFF nebere od nás za "zradu", pokud ano, je mi to líto

neberieme to ako zradu, aj keď nás to nepotešilo ;) , čo je asi prirodzené
úprimne som dúfal, že Vás presvedčíme, aby ste išli s nami a nie proti nám. Nechápem averziu mnohých voči LFFF, aj keď to často vyplýva z našej povahy hnevať sa na tých, čo sú vpredu.
Vo svojom okolí mám ľudí, ktorí si za svojím slovom stáli. Je jasné, že ak je náš svet rozdelený na dve silné strany, raz ste si vybrať museli. Len mi je úprimne ľúto, že ste spravili túto voľbu.
Takisto si nemyslím, že pristúpením IMP ste spravili terno, ale o tom sme si už písali súkromne ;)
 

DeletedUser3219

Guest
jj. Tohle není "averze" k nejsilnějším - tohle je spíš o tom, že pokud MY chceme zvítězit později, musíme VÁM zabránit vyhrát teď.... ale pokud vyhrajete, budu první, kdo vám bude blahopřát!!

Měli jsme dvojí volbu: Buď se přidat k vám a zradit všechny, kdo nám pomohli s naším bojem proti D.K, který trval asi 3/4 roku... a to bych nemohl

nebo pokračovat v nastoupeném směru....

...to ale nevylučuje, že se třeba v budoucnu nedohodneme ;-)
 

DeletedUser17937

Guest
neviem, prečo by sme nemohli zvíťaziť spoločne .... aj teraz si tu píšeme a jeden Tvoj hráč na mňa útočí .... a ja som v pohode, lebo je to hra
kopu ľudí od Vás beriem, lebo to vedia hrať a sú normálni
 

DeletedUser3219

Guest
...snažíme se koncentrovat normální lidi.... popravdě se to ne vždy daří :-D...měli i jsme takové, co byli nebezpečnější nám než našim nepřátelům :-D, ale to je všude podobné....čím víc lidí máš, tím víc problémů ;-)
 
Nahoru